Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Google nie gryzą :szukaj

z tym to nie błysnąłeś

o 1.8T którego akurat Ty chwalisz też można by tam znaleźć dużo negatywnych opinii-zresztą nie pytałem gdzie szukać info na ten temat tylko o Twoje "doświadczenia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zadzwon do mnie to o 1.8t kodzie AEB ,torszke ci powiem nawet kata wywale i i turbawe wstawiena szybkosci , a no i jak zaworki jak beda klepac lub popychacxze mam na to recepte :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was też nie może zabraknąć! :kox: Zapraszamy! Rok temu było super w tym roku będzie jeszcze lepiej :kox:

http://www.a4-klub.pl/smf/wo346p_2010_lublin_10012010_plac_zamkowy-t109789.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, mam kolejne pytanko i problem, ale malo samochodowy;)

konczy mi sie umowa na neo i mysle o zmiane na multimedia na 6mb lub 12mb, w neo maks co moge miec i mam to 1mb.

czytalem jednak ze multimedia blokuja porty na programach p2p, ze predkosci sciagania z serwerów typu rapidshare sa bardzo niskie, ze blokuja nawet gry online a jak ktos obciaza lacze to mu zmniejszaja predkosc, twierdzac ze nic takiego nie zrobili.

ja z netu korzystam non stop, wymieniam sie prywatnymi plikami ze znajomymi, sciagam duze pliki (trailery filmow w HD), itp itd wiec zalezy mi na predkosciach i bezproblemowym korzystaniu.

macie moze jakies doswiadczenia z multimediami albo znacie kogos kto ma i oczywiscie korzysta z netu nie tylko do przegladania stron www:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Jak mają fajną promocje i cenę to wal jak w dym. Ja mam i nie ma u mnie takich rzeczy co opisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w necie sie naczytalem ;)

ze w emule np sa blokowane porty albo jak ktos sciaga cos dluzej to mu blokuja wlasnie port albo obnizaja transfer itp itd.

a dowiedzialem sie ze neostrada mi nie zagwarantuje wiecej niz 1mb ktory mam teraz bo umowe owszem moge podpisac na 6mb ale jak nie zadziala to zniza do 1mb, bez mozliwosci rozwiazania umowy, wiec na co mi to.

wiec w suumie wolalbym Multimedia ale przerazilo mnie to czego sie naczytalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz ich sprawdzić czy chodzi Ci na max i jak coś nie tak to dzwonisz na infolinię i ich objeżdżasz, ale ja nie musiałem tego robić bo zawsze chodzi OK jak komuś źle chodziło to miał u siebie nie hallo lub są ograniczenia na samym serwerze typu rapidshare jak się z darmowego ściąga, bo jak ma się wykupione premium to wali na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy, moze zaryzykuje, chociaz sie mocno wystraszylem tych opinii w necie o blokowaniu i o zanizaniu tranferu, pisali ze pozniej do nich dzwonili ale Ci mowili ze zadnych portow nie zamyali itp.

ale z kolei to 6MB kusi troszke, bo juz mam dosc 1mb chodzi mi to jak krew z nosa ;)

na rapidshare wiem ze pewnie sa ograniczenia na free, ale przy 1mb ciagnie mi pelnym tranferem, nie wiem jakby bylo przy 6mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenieś się do Lublina niedaleko a net chodzi pięknie np tak: 448237689.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ale ja sie dopiero przenioslem z warszawy do zamoscia:P

narazie mam dosc przeprowadzek:P

ale faktycznie ladnie to wyglada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Hello!

Mamy 2010 rok :drunk: , więc czas chyba ustalić datę PIERWSZEGO styczniowego spotu...

Moja propozycja to: 17-sty-2010

Co Wy na to...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17-sty-2010

17 jest też spocik w Chełmie a przy okazji robimy małą zabawe w postaci kuligu :decayed: może wpadniesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak napieracie to niech będzie 17-go :decayed:

ale gdzie :decayed: w LC czy w LZ :gwizdanie: chudineze Ty jesteś zielony :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak tak napieracie to niech będzie 17-go :decayed:

ale gdzie :decayed: w LC czy w LZ :gwizdanie: chudineze Ty jesteś zielony :decayed:

w LZ oczywiście spocik :hi:

ano zzieleniałem chyba ze starości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zzieleniałem chyba ze starości :decayed:

Spokojnie wziąłem tą droższą farbę z OBI.Ekologiczna podobno :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano zzieleniałem chyba ze starości :decayed:

Spokojnie wziąłem tą droższą farbę z OBI.Ekologiczna podobno :polew:

A to dobrze bo po tych innych to cały czas byłbym naćpany :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo dla mnie też znajdziesz jakis odpowiedni kolor farby :wstydliwy: bo widzę dzis niektórzy sie pozmieniali z rózowych na zielonych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo dla mnie też znajdziesz jakis odpowiedni kolor farby :wstydliwy: bo widzę dzis niektórzy sie pozmieniali z rózowych na zielonych :decayed:

A Ty niby za co byś chciał morusie jeden? :wallbash: Za spamowanie? :tongue4:

chudineze Gratulejszyn :good: Należał się ten awans :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...