Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Nie będzie mnie na spocie w niedziele ;( bo musiałem się zamienić za służby w robocie

:shocked:

pier**le! Ja też nie przyjeżdżam... :polew:

A tak na poważnie, to planuje wyjechać z Wawy ok 10:00, więc na spot powinienem zdążyc... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto może nich wpada przecież na każdym nie muszę ja być :gwizdanie: :decayed:

Ogarnijcie temat spotu wojewódzkiego jak już wcześniej napisałem chodzi mi aby ktoś się podjął pomocy np. w wystruganiu kiji na ognisko no i coś do podrzucenia do tego ognia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a będzie ktoś z laptopem więdzą i vagiem żeby mojego AHU sprawdzić?w sensie dynamicznych turbiny itp bo coś mia autko na zime osłabło:(

o ile uda mi sie w ogóle być bo niestety zjazd mam i moge nie wrocic;p chyba ze coś sie "urwie" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Kiedy będzie jakis spocik w lutym bo będe w tych stronch to napewno bym wpadł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i odbyło się :)

Frekwencja mała bo było nas trzech.

Zimno i wietrznie :P

img6320b.jpg

img6323p.jpg

img6324f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że nic nie było ale nie było tak źle twardziele się pojawili :naughty:

No a PARAF nie dojechał :bicz3:, a tak krzyczał :decayed:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2010, 22:38_________________________________________________Czy coś gadaliście o pomocy w zorganizowaniu spota wojewódzkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a PARAF nie dojechał :bicz3:, a tak krzyczał

Ważne sprawy służbowe :naughty: sorry Panowie

Ważne, że podrzuciłem termin i paru chłopakom pasowało. Naprawdę chciałem przyjechać, ale pewne sprawy przetrzymały mnie do 13:45 w Wawie...

Pozdrowienia dla dzisiejszych ukraińskich kierowców na krajowej 17 :sex: - TEMPE JANY :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINIO Jakie info? Jeśli będzie jakiś spot to zmieni się data w temacie lub będzie informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest odpowiedni dział, a nie Spotkania na drodze :acute:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 20:26_________________________________________________Coś nie widzę odpowiedzi na temat organizacji spota wojewódzkiego, więc napiszę reszcie, że znowu Zamość nie może się zorganizować :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poruszony temat byl, tylko nie ma za bardzo gdzie ,przydaloby sie np, do aeroklubu podejsc zeby zrobic zlot i ognisko na ich ternie - giełda samochodowa ,a pozniej ewentualnie bar, przydalooby sie wiecej osob zeby to konkretnie obgadac a tu frekfencja nie dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej że spotkanie wszystkich w Zamościu na parkingu potem przejazd do Jacni pod wyciąg i tam ślizganie ognicho itd. mam tam troszkę wtyki kwestia dogadania. Ale wszystkiego sam nie ogarnę tzn. tego co też opisywałem.

A co do dyskusji to może być prowadzona i tu nic to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chętnie pomogę :) tylko jest mały problem, w Zamościu będę dopiero w następny weekend.

Ale jakby co to ile dam radę tyle mogę pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...