Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opiszę co i jak bo elmo do mnie napisał PW więc odpiszę żeby większość też wiedziała

11.00 spotkanie na parkingu koło parku

11.30 zależnie od ilości samochodów przejazd przez miasto lub droga do Jacni

koło 12:00 Jacnia zaparkowanie pojazdów - zdjęcie pamiątkowe

12:00 ślizganie na beleczym lub jest tam wypożyczalnia sprzętu możliwe jakieś konkurencje (muszę dokładnie obejrzeć obiekt czy damy radę)

13:00 ognisko - prowiant we własnym zakresie również jak ktoś chce to napoje wyskokowe również

powrót niezależny od organizacji jak komu pasuje

Z tego co wiem to jest tam bar więc można sobie różne rzeczy dokupić lub ogrzać się.

Na spota przyjeżdżamy z kim chcemy dzieci żony kochanki itd :decayed:

Ewentualne jakieś propozycję mile widziane. Pisać tu w tym wątku nie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile plus minus będzie osób na zlocie kto ma najbliżej do jacni oprócz mnie i tak jak pisał chudineze trzeba kijki zastrugać i drzewo zajeb*c :dontknow:

strugaj kije , lub szykuj wielkiego grila , , jesli to spot zamojski to niewiele a jazeli lubelskie to musisz sie spostarac:) ja od siebie napisze cos kolo soboty wtedy bede wiedział czy bede i jak bede co zorganizuje :), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po spocie ponieważ nikt z poza Zamościa nie przyjedzie :confused4: no szkoda ale nie każdemu dogodzi.

Ale moje pytanie jest takie może sobie zrobimy taki spocik rodzinny? Co Wy na to?

Byłem dziś w Jacni i jak się sytuacja przedstawia:

Miejsce postoju będzie zarezerwowane kwestia ilości samochodów

Organizacja kuligu i ogniska w lesie - koszta:

Sanie (6-8osóB) 80zł

Prowiant (kiełbasa, musztarda, ketchup, chleb jakieś talerzyki itd) 8zł/osoba

Ognisko 20zł

Po wszystkim jest możliwość jak już wcześniej pisałem pozjeżdżać na czym kto chce.

No i myślę, że możemy zabrać inne pojazdy czytaj kolegów koleżanki znajomych.

Czekam na Wasze głosy ewentualnie deklaracje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w weekend dowiem się czy nie będę miał zjazdu na uczelni jeśli nie to też się piszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do przyszłego piątku muszę mieć wszystkie dane więc myślcie kombinujcie :kox: im więcej nas tym lepsza zabawa będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja z Żonką jesteśmy chętni.

Na tygodniu będę wiedział czy będę miał jeszcze dwoje chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam reszta cisza nikt więcej nie reflektuje :mysli:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 23:10_________________________________________________Głosować klub w potrzebie :naughty:http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ale cóż ja mogę poradzić jak nie da się jakoś zachęcić reszty. Jest nas tu trochę z tego regionu ale tylko widzę jako bierni klubowicze ehhh :confused4: bo jak coś większego zorganizować to już praktycznie nikogo nie ma aby w tym uczestniczyć. Trudno poprzestaniemy na normalnych spotach co jakiś tam czas :hi: Chyba, że coś innego wymyślicie, bo mi się wena skończyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chociaz ,moze zawitamy do kogos na spocik np chelm w tym miesiacu a za miesiac lbn ?urozmaicenie jakies bybyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to moge załatwic kulig za 50zł i mysle ze wystarczy jakies 8 osób i można sie pobawic zrobic ognisko grzane wino kiełbaski w lesie pojezdzic co wy na to [br]Dopisany: Styczeń 30, 2010, 19:52:37_________________________________________________złe to troche napisałe 50zł cały kulig czyli i m nas wiecej tym taniej oczywiscie mile widziane jak by ktos miał sanki zawsze mozna podczepic pod sanie Ja bede z żona i z koleżanka i naprawde duzo osób nie trzeba jeszcze jakies 7osób. a jak było by wiecej to oczywiscie drugie sanie z koniem można załatwic bez problemu. parking dla naszych samochodów tez jest (bezpieczny) jak ktos ma dzieci to mile widziane.

napewno nigdzie takiego kuligu nie znajdziecie taniej czas i data zależy od was ja sie dostosuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian0911 w LC jakis czas temu był spocik - kuligowy :decayed: namawiałem abyście przyjechali :gwizdanie: było troche osób , pare osób nawet z LBN przyjechało :wink4: zamiast sani był traktur :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie wiedziałem o tym :baseball: teraz ja chce cos zorganizować ale widze ze nikt sie nie zgłasza. no nie wiem szkoda wam te 20zł na kulig i na kiełbaskę z musztarda :kox: pomyślcie zona nie będzie musiała sie męczyć z obiadem jak kros Brdzie miał kierowce to może napić sie aperetiwa :tongue4: jak ktoś niechce dać tych np.7zł na kulig i ma :quattro: to może za saniami samochodem jechać idzie ocieplenie klimatu i to może być ostatni nasz zjazd pomyślcie o tym :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian0911 być może bedzie jeszcze u nas powtórka :naughty::kox: a tak to było http://kulig17i2010.cba.pl/ a w zeszłym roku było tak: vaglublin.pl - grupa chełm - kulig - luty 2009r. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...