Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Solar ja bym przyjechał ale zonka męczy sie z prawem jazdy (na szczescie) a tak u mnie to bym wypił zubrówki i jakies bułgarskie wino (do15zł) dobra kończe te głupie posty bo... wiecie (pijany) ale kulig moge zorganizowac naprwade za psie pieniadze lepsze to niż siedzenie w domu a ten Ursus to fura u nas takich niema :polew: :polew: napewno jakis tunning był pozdrawiam i znikam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie znacie jakies stronki z autami w niemczech?

kilka znam ale jak mozescie napiszce na jakich wy przegadacie i szukacie aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za łos,

pewnie taki mechanik jakie narzedzia

powiedz gdzie to robiłęs bedzie przestroga dla innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że z wykształcenia jestem mechanikiem, a może po prostu kimś od samochodów i miałem już styczność od "środka" z niejednym zakłdem mechaniki samochodowej mam jedną zasadę, wszystko co mogę robię sam!!! zwłaszcza hamulce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za łos,

pewnie taki mechanik jakie narzedzia

powiedz gdzie to robiłęs bedzie przestroga dla innych

robiłem koło speed caru tam jest pare zakładów i trudno mi wyłumaczyc w którym ale tam było najtaniej bodajże 30zł za strone a najlepsze jest to że kazali mi kupic dwa zaciski bo te moje są zapieczone i dwa klucze złamali pojezdziłem po ZMC i trafiły mi sie z jakiegos tdi zakupiłem po 150zł za sztuke(sprzedawca mówił ze to chodliwy towar i nic nie chciał spuscił) z zaciskami pojechałem do tych mechaniorów tam jeden mechanior z praktykantem dorwali sie tych zacisków szczotka wyczyscili i załłożyli okazało sie ze jeden jest nieszczelny. to ja do nich mówie ze w zamosciu niema juz takich zacisków sa nowe ale po 600zł to oni do mnie mówia ze ten stary zacisk jest jednak dobry bo dało go sie rozruszac i tak w profesjonalnym zakładzie spedziłem prawie 6godz na wymianie tarcz i klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to miałeś na wierzchu trzeba było powymieniać od razu wszystkie uszczelniacze i miałbyś i szczelnie i pewnie na dłużej

parę złotych i kilka minut roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem gdzie (urwali mi tam linke od recznego kiedys w vectra b, to cholerni rzeznicy , napier.alaja tam czasami młotkiem :)

polecam zakład na szczebrzeskiej, SWS,za dworcem pkp jakies 100m dalej w lewo i pozniej za budynkiem w prawo w brame , i szukac zółtych drzwi od gazazu, rozmawiac z panem markiem , ja korzytam z jego usług, w vw bora mojego padre , zapłaciłem 35 i jest zrobione dobrze oczyszczone zakonserwowane i wykonane precyzyjnie,, spisuje tez co ci robił kiedy itp tid wiec jakas tam historia jest

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do tego tematu :) Macie blisko więc może wpadniecie na "aktywnego" spota :) To na tą chwilę propozycja, ale jak znajdzie się kilka osób to można się wybrać :good:http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie_iii_wojewodzki_spot_lutymarzec_2010_nartydeska-t57380.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany kolejny termin spotu wpisany, więc szykować fury i czekam na Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...