Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: bry wieczór

http://www.antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/f/zamosc.htm

- ul. Promienna, obok skate parku :shocked:

Jeśli to prawda to czekam na listonosza... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Promiennnej to już dawno to było na samym początku jak tylko dostali pstrykacza. Teraz to ja nie słyszałem i nie widziałem żeby stawiali gdzieś przenośnego w mieście jedynie co to chyba ostatnio był w Jarosławcu zamiast tego zdemolowanego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to w Zamościu aktualnie nie ma działającego fotoradaru, tzn jest w naprawie a do puszek wstawiają tylko straszak błyskający mi taki właśnie błysnął na lubelskiej i po zasięgnięciu języka po znajomych w policji okazało się że nie ma się o co martwić, ale może już naprawiony :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po kolejnym spociku na którym dopisała frekwencja. Miło było pojawili się dawno nie widziani członkowie naszego klubu :hi: Troszkę popitoliliśmy :decayed: troszkę povagowaliśmy i zleciał czas bardzo miło choć troszkę zimnawo było.

I tradycyjnie parę fotek:

pa183622.jpg

pa183624.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle niezle 6 sztuk nas bylo :) oby wiecej bylo nas natespnym razem a co do pogody to fakt bylo zimno ale ciepelko na nozki :) i jest git:), pozdrawiam wszytkich ze spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

pare ostatnich lat, prawie 10, mieszkałem w Warszawie, teraz wróciłem do Zamościa i tutaj sobie mieszkam, mam do Was więc pytanie, bo niestety nie jestem zorientowany, czy jest w Zamościu ktoś, lub jego okolicach, bliższych, dalszych kto:

naprawiłby mi uchwyt na kubek? (nie wysuwa się) - czy np w serwisie skody by to zrobili? czy muszę jechać do ASO w Lublinie...

zdjął hak - jak próbowałem u mechanika to się śrubokręt złamał :P

pozdrawiam zamojskich klubowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie wysuwa to trzeba by było go wymontować i zobaczyć co mu dolega ale pewnie jakaś sprężyka nie domaga. Co do haka to zajedź na ul.Dzieci Zamojszczyzny do Mazurka bo on chyba zakłada haki może coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak cos jakos probowalem wyjac, to cos udalo mi sie wylamac:P

wiec wole dalej nie probowac, tzn jakis tam malutki fragment plasitku ulamalem, ale nie wiem jak to zdemontowac wiec nie chce psuc dalej.

a z tym hakiem to zajrze, dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac :hi:

mozesz sie tez udac na ul. zagłoby na przeciwko salonu opla zakładaja gaz i tam tez wstawiają i usuwaja haki, co do uchywtu , nic nie pomoge, poczytaj te watki --> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

o widze ze data spociku juz ustalona kto wpada rzucac sie sniezkami ( o ile bedzie snieg) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , u michalskiego ale z tego co wiem cichy zamosc tam robił i nie poleca !! zaplacił 200, moim zdaniem duzo

pogadaj z tłumiki - gruchot wyjdzie ci taniej, ładniej ale nie szybciej :DD

PS. dlaczego chcesz usunac kata ? cos sie dziej z autem? czy to taka nowa moda weszła ze kazdy usuwa kata , jaki masz przebieg?

moze lepiej na poczatek sprawdzic EGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce go wyrzucić bo cos mi brzeczy w tłumiku tak jak by jakieś żelastwo i myślę ze to kat sie rozsypał przeb.mam 230tys a i co najlepiej wstawić rurę czy tłumik przelotowy bo juz niewiem. 200zł to dużo!! ziomek miał Vectre i wycinał lbn w cascar zapłacił 90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj na forum co lepiej wybrać bo parę tematów już było, a ten kolega zabrał kata czy tam został, bo jak został to sprawa wyjaśniona dlaczego, chociaż wszystko jest możliwe i cena też może być realna bez zostawiania im kata.

Przypomniało mi się, że możesz podjechać do Autobox na ul. Lipskiej tam może to taniej zrobią.

Link do tego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sam widzisz każdy ma jakieś wizje co wstawiać ja ci nie poradzę, bo nie mam wywalonego kata i nie mam zamiaru go wywalać chyba, że będzie to konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaw rure albo tłumik przelotowy, to sa 2 opcje , co do strumienicy nie wstawiaj bo bedziesz mial rezonans i beda wystepowały zawirowania w układzie wydechowym , zapomnij najlepiej o strumienicy , a co do dziwnego dzwieku to moze masz rozwalona plecionke a nie kat, sprawdziłes to??

a czy w 1.8 sonda nie jest przed katalizatorem?? bo jak jest to bedzies zmisiał oszukac czujnik bo bedzue wywalało bład, jesli mowimiy o benzynie

tłumik przelotowy --> http://moto.allegro.pl/item823433854_tlumik_przelotowy_awg.html

tłumik przelotowy --> http://moto.allegro.pl/item825362533_tlumik_przelotowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...