Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post


chudineze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :hi:

Jadę jutro polatać u Was po mieście :kox: a konkretnie jadę obejrzeć http://auto-fenix.otomoto.pl/alfa-romeo-147-16v-140-km-6-biegow-skora-C13754280.html dla mojej pani.

Możecie mi polecić jakąś konkretną stację diagnostyczną w której rzetelnie sprawdzą mi tego strucla?

Ten komis to jakiś taki sprawdzony macie cze etam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Musisz dokładnie się przyjrzeć temu autu, bo różnie u nich bywało, a stacja diagnostyczna rzetelna :mysli: wydaje mi się, że SpeedCar na ul. Lubelskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz dokładnie się przyjrzeć temu autu, bo różnie u nich bywało, a stacja diagnostyczna rzetelna :mysli: wydaje mi się, że SpeedCar na ul. Lubelskiej

Mówisz :chytry:

Postaram się ostrożnie podejść do sprawy.

Dzięki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja diagnostyczna rzetelna :mysli: wydaje mi się, że SpeedCar na ul. Lubelskiej

Chyba żartujesz?! :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesz jakie trupy tam dostają przegląd......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sprawdzili nawet dosyć dokładnie. Tyle że wcześniej poprosiłem człowieka o jego opinię i zaznaczyłem że to auto z komisu.

Ten komis to jedna wielka pomyłka - auto nawet nie zgłoszone do opłaty akcyzowej (mają na to 14dni od przejechania przez granicę - teoretycznie) w ogóle wszystko tam było na NIE. jedyne co było na TAK to te 140KM w lekkiej budzie :decayed:

Pierwszy raz byłem w Waszych okolicach i muszę stwierdzić że naprawdę bardzo mi się podobało - jakiś taki klimat i zielono :kox:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja diagnostyczna rzetelna :mysli: wydaje mi się, że SpeedCar na ul. Lubelskiej

Chyba żartujesz?! :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesz jakie trupy tam dostają przegląd......

Co ty k.rwa wiesz o zabijaniu jak siedzisz w tym sproszkowanym mieście :polew: :polew: :polew:

Czytaj:

Nie no sprawdzili nawet dosyć dokładnie.

Pierwszy raz byłem w Waszych okolicach i muszę stwierdzić że naprawdę bardzo mi się podobało - jakiś taki klimat i zielono :kox:

:hi:

Polecamy się na wakacje ale pojechać troszeczkę dalej od Zamościa jak coś to pisz zorganizujemy jakiś przewodnik po Roztoczu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz przyjedz mamy bardzo cudowne roztocze w sam raz na wakacyjnosc:), a autko to pewnie mina jak h.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacja diagnostyczna rzetelna :mysli: wydaje mi się, że SpeedCar na ul. Lubelskiej

Chyba żartujesz?! :shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wiesz jakie trupy tam dostają przegląd......

Co ty k.rwa wiesz o zabijaniu jak siedzisz w tym sproszkowanym mieście :polew: :polew: :polew:

Bez problemu podbili mi przegląd z:

- totalnym brakiem ABSu

- pęknięciem na przedniej szybie wielkości połowy wysokości

a jedyne do czego się przyczepili to LEDy w przednich pozycjach

:polew:

Ja akurat napęd, heble, zawias i opony mam w dobrym stanie ale trup, którego podbili przede mną przyjechał na slick,ach :wink4: , jego zawias bujał się jak cycki starej baby i do tego miał HIDy w bez-soczewkowych lampach :polew:

99 zeta i rok z bani :decayed:

Więc nie pier**lcie mi tu Killer, że nie wiem nic o... "zabijaniu" :bicz3:

BTW: Widzę Mareczku, że upały ci chyba trochę zaszkodziły i wpłynęły na myślenie... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak że może i słońce :decayed: ale z przymrużeniem oka można parę furek tamtędy "zalegalizować" ale jeśli ktos chce fachowo coś sprawdzić to zrobią to elegancko. :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak że może i słońce :decayed: ale z przymrużeniem oka można parę furek tamtędy "zalegalizować" ale jeśli ktos chce fachowo coś sprawdzić to zrobią to elegancko. :beach:

i znowu moja inteligencja i doświadczenie chudineze doszły do konsensu...

:drunk::drinks:[br]Dopisany: 24 Lipiec 2010, 22:10_________________________________________________

Miejsce spotkania Parking koło Starówki od strony Rotundy - --.--.2010 godz. 15.00

Moja propozycja to sobota 31.07.2010 . :naughty:

Akurat będę w domu a że dawno Was widziałem, to może będzie ktoś chętny... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: może znajdziesz jakiegoś bezdomnego :decayed:

Stara cie z domu wy***ała...?! :shocked:

Trudno się mówi - wpadaj na spota :good:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie szukam jakiegoś noclegu dla dwóch osób :naughty: z czwartku na piątek u was na wsi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby się kimnąć kolegę mam wieść na pogrzeb :confused4: ale jadę z żoną i jak dopiszę pogoda to mam trochę do zwiedzania , bo ponoć faje miasto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba hotel Junior (ul. Sikorskiego) jak wjedziesz od strony Lublina w stronę centrum na drugim rondzie w lewo 100m po prawej stronie coś lepszego to już hotel Renesans (ul.Grecka) ewentualnie Jubilat (ul.Wyszyńskiego) lub motel Wojto za Zamościem 3km w stronę Hrebennego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy dzięki za info :wink4:

jeszcze jest hotel ARTIS oraz ALEX

p.s wyrazy wspołczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...