Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spoiler to nie ten poszukam i ci dam znać

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Trochę sam a trochę pomaga mi kolega

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Oj powiem wam koledzy ze ja jeszcze mam zamontowanego pedal boxa niemieckiej firmy to 1 i 2 tak szybko chodzi ze nie zdążysz zmieniać biegów xd

Oj ostatnio się śmiałem że znajomego a 6 c6 3.0 po programie to do 120 nie mógł mnie dogonić a później szliśmy równo

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Więc 2 litry zapierdziela

Zamontujcie sobie urządzenie pedal box niemieckiej firmy

Będziecie w szoku jak się zmieni przyspieszenie

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

29ff208feaf6430e93e98da0ed2cffb5.jpg

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

d5c2ed275b459bd1bfca4a33871b2696.jpg

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

e21b9409e9bd979b0aa4413928780280.jpg

Ostatnio nawet za ferrari jechałem

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

0bcb5514526f0373e7cf639996f0876c.jpg

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Powiem wam że najbardziej mi podoba się dźwięk silnika

Ryczy jak pojebany xd

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Z tej strony kupiłem tą dokładkę

http://www.tfbtuning.pl/pl/

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wygląd kosa! ale z tą mocą za dużo samochodów nie objedzie ;//... pomyśl jak kolega napisał wydel coś a'la S lub RS .

MOC 217 KM 449 NM

Chyba za wiele samochodów mu nie podskoczy

Bez przesady, B8 swoje waży.

Insignie może nie podskoczą, ale pierwszy z brzegu hot hatch objeżdża.

Opublikowano

Wygląd kosa! ale z tą mocą za dużo samochodów nie objedzie ;//... pomyśl jak kolega napisał wydel coś a'la S lub RS .

MOC 217 KM 449 NM

Chyba za wiele samochodów mu nie podskoczy

Bez przesady, B8 swoje waży.

Insignie może nie podskoczą, ale pierwszy z brzegu hot hatch objeżdża.

Zdziwiłbyś się
Opublikowano

Zdziwiłbyś się

Nie wiem dlaczego się tak uparłeś. 217ps/449nm fajny wynik i można tym polatać, ale bez przesady, mamy mnóstwo mocniejszych samochodów.

Wracając do tematu, piękna sztuka i kox wyposażenie. Zazdrościć B8 :)

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie szukam dla kolegi ładnej zadbanej a4 b8 2.0 tdi 170 quatro ktoś coś moze

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Koledzy felga 19 jakie musi mieć et żeby weszła ? I szerokość oraz profil

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy felga 19 jakie musi mieć et żeby weszła ? I szerokość oraz profil

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

U mnie 19" et 32 felga 9" opiny 255.35 i tarło z przodu musialem zaklepac ranty

Edytowane przez r102

Opublikowano
  • Autor

A jak ranty zaklepać ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

To na 19 żeby nic nie tarło to jaka oponę ? I jakie et

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Et max 35 Z oponą 255/35

Napisz mi jeszcze gdzie wydech robiłeś i jaki koszt

Opublikowano

Bierzesz opalarkę podgrzewasz ranty błotnika i gumowym młotkiem lekko zaklepujesz je do środka. Trzeba też wykręcić śrubkę z górnej części nadkola i wyjąć plastikową zawleczkę aby było miejsce do zaklepania. Nie trzeba wkręcać tej śrubki ponownie bo zaklepany rant będzie dobrze trzymał nadkole.

Opublikowano

Powiem szczerze gratuluję weny twórczej :)

Tuning jak w jakimś Civicu V gen, felgi nie wchodzą to klepiemy młotkiem.

Opublikowano

tragedia!

Bierzesz opalarkę podgrzewasz ranty błotnika i gumowym młotkiem lekko zaklepujesz je do środka. Trzeba też wykręcić śrubkę z górnej części nadkola i wyjąć plastikową zawleczkę aby było miejsce do zaklepania. Nie trzeba wkręcać tej śrubki ponownie bo zaklepany rant będzie dobrze trzymał nadkole.

tragedia ! U mnie we wcześniejszym Audi a6 c5 ktoś wciskał hele 19 z et 30 zrobił prawdopodobnie to samo i... błotniki zardzewiały i plastki coraz bardziej się nie trzymały nawet napiszę więcej wycięto kawałek platiku. Najlepsze rozwiązanie to kupić z odpowiednim et! Jak nie jesteś pewien sprawdz albo.. kup z miejszym et -zawsze można założyć dystanse


Powiem szczerze gratuluję weny twórczej :)

Tuning jak w jakimś Civicu V gen, felgi nie wchodzą to klepiemy młotkiem.

Dokładnie :)

Opublikowano

Hymm to może jezeli przyciera a jesteś w czarnej d*pie tooo czy nie lepiej zrobić delikatny negatyw ? Góra felgi wejdzie bardziej w srodek i powinno być ok

Opublikowano
  • Autor

Dzięki koledzy za pomoc

A wydech mam aktywny poprzez sterowania z pilota a nie z mmi

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Czyli na 19 et max 35 ?

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Daj do siebie numer to ci wszystko opowiem

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Jak by Ktos miał rotory oryginalne 19 nA sprzedaz to pisac chętnie kupie

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ile jesteś w stanie dać? Za rotory?

Opublikowano

Ja mam 19 9.5j et 40 i wydaje mi się że przód bedzie ciut za szeroko albo idealnie zastanawiać będę się nad negatywem w takim przypadku

Opublikowano
  • Autor

A powiedz mi ile byś za nie chciał

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Powiedzcie mi oryginalne rotory 19 jakie mają et

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co do felg zależy jaka szerokość. W b8 przy 9J max ET 33 czyli np rotor o takich parametrach robi robotę :) lub 8,5J wtedy max ET 29. Osobiście sprawdzone więc wiem co piszę.

Opublikowano

Ori ET przy 19" do A4 B8 (nie alroad) jest 43.

I co było z tą ferrarka, bo niedoczytalem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.