Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Termostat i nagrzewnica wymienione ogrzewanie ledwie lwtnie


DarekL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam audi a4 z 1995 1.9tdi.Zakupiłem go w sierpniu więc ogrzewanie było nie potrzebne.Teraz okazuje się że leci ledwie letnie przy temp.90 stopni.wmieniony jest już termostat i nagrzewnica.Nadal letnie.Proszę o podpowiedź co to jeszcze może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzałeś czy nie jest zapowietrzona nagrzewnica?jakie węże są idące do nagrzewnicy gorące obydwa?Obawiam się że może być niedrożna nagrzewnica ale to dopiero trzeba sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprawdzałeś czy nie jest zapowietrzona nagrzewnica?jakie węże są idące do nagrzewnicy gorące obydwa?Obawiam się że może być niedrożna nagrzewnica ale to dopiero trzeba sprawdzić

Nagrzewnica założona jest nowa

Nagrzewnica i termostat są nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezli jest nowa nagrzewnica to tylko sprawdzic drożnośc przewodow i obieg płynu w w silniku być może wirnik pompy sie oberwał hmmm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezli jest nowa nagrzewnica to tylko sprawdzic drożnośc przewodow i obieg płynu w w silniku być może wirnik pompy sie oberwał hmmm :/

Ta, to by się silnik grzał.

Błędy klimatronika odczytaj. Prawdopodobnie klapa ciepło/zimno leży i kwiczy z zepsucia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź węże idące do nagrzewnicy czy są ciepłe. Jeśli tak to pozostaje rzeczywiście klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź węże idące do nagrzewnicy czy są ciepłe. Jeśli tak to pozostaje rzeczywiście klapa.

Witam .podepnę się pod temat,u mnie węże gorące leci ledwo ciepłe,na postoju w obiegu węwnętrznym też letnie jak i w czasie jazdy bez obiegu wew.gdzie szukac przyczyny w klapie? jeśli tak to proszę o wskazanie która to lub może przez fakt że z kratek leci mi skruszona gąpka z którejś klapy może ona przytkała żeberka od zewnętrznej strony,choć dmucha ok.nie wiem od czego zacząć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony już termostat,nagrzewnica i pompa,nadal bez zmian.Podczas jazdy dochodzi do 90 stopni na postoju spada.Nikt nie wie co jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniony już termostat,nagrzewnica i pompa,nadal bez zmian.Podczas jazdy dochodzi do 90 stopni na postoju spada.Nikt nie wie co jest grane

Napisałem że klapa zimno/ciepło silniczek nie chodzi. A ty że nikt nie wie co jest grane. Podepnij vaga i sprawdz błędy. Zrób output testy, i testuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź silniczek odpowiedzialny za regulacje temperatury (są dwa jak by nad nogami pasażera po lewej stronie. Z cięgnami niebieskimi od regulacji nawiewu nogi/środek/szyba i drugi z cięgnami czerwonymi od regulacji temperatury). Jak zmieniasz temperaturę na panelu klimatyzacji, to równocześnie powinien pracować silniczek.

Edytowane przez Wafel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...