Skocz do zawartości
IGNOROWANY

POMOCY ! Nie działają szyby elektryczna


wiktor.k781

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma problem z szybami elektrycznymi nie działają, ja mam model z szybami elektrycznymi tylko z przodu , nie działają przyciski od kierowcy zero reakcji jak i od pasażera , podpięty komputer brak błędów , moduł komfortu nie zalany , przewody w przelotce w drzwiach sprawdzone , (modył komfortu 8E0 959 433 AR ) dzisiaj podmieniłem cały silnik w drzwiach ze sterownikiem (8E1 959 801B ) i dalej zero reakcji

Panowie pomocy już mi się pomysły skończyły co dalej robić !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczniki sprwdziłeś bo są od dzrzwi zmień moduł komfortu bo siadal przkeaznik w nim

Edytowane przez kamil642
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym już nawet nie wspominałem bo to podstawa :(


Niestety nie mam drugiego modułu aby go podmienić już wywaliłem 60 zł na nowy silnik ze sterownikiem a nie chce ryzykować następne 200 - 300 zł na nowy moduł wiec na razie jestem w kropce :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

często styki w przełączniku pokrywają się nalotem (zwłaszcza jak są różnicę temperatur) i nie ma przejścia trzeba rozebrać i poczyścić albo wymienić

czasami jak sie przyciśnie kilkanaście razy na chama przełącznik powciska i odciągnie to załapie czasem tylko na chwile wtedy będziesz wiedział że to własnie przełącznik od opuszczania szyb...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więć po jaki grzyb zmieniałes jeden silnik skoro nie dziłała po 2 stronach sterownik został c i ten o to przekaznik ster jest to do rozebrania jesli chcesz się bawic V23084.jpg

Edytowane przez kamil642
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2016 o 22:59, kamil642 napisał:

więć po jaki grzyb zmieniałes jeden silnik skoro nie dziłała po 2 stronach sterownik został c i ten o to przekaznik ster jest to do rozebrania jesli chcesz się bawic V23084.jpg

A gdzie jest zamontowany ten przekaźnik ???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w module komfortu.. Jest on wlutowany.. Robiłem to u siebie,sam raczej nie poradzisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2016 o 22:59, kamil642 napisał:

więć po jaki grzyb zmieniałes jeden silnik skoro nie dziłała po 2 stronach sterownik został c i ten o to przekaznik ster jest to do rozebrania jesli chcesz się bawic V23084.jpg

A gdzie jest zamontowany ten przekaznik ???????????

Ok dzięki jestem już umówiony z fachowcem od tych modułów to mi ogarnie temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz taki przekaźnik?

Proponuję szukać MK i wymienić cały.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle żeby nic więcej nie porobili ci fachowcy, bo takich też znam a przekaźnik zlecić dobremu elektrykowi wlutuje i po sprawie, bez eksperymentowania.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat zamykam oczywiście jak pisali Kamil winowajca  był ten przekaźnik na module ,koszt naprawy  120 zł + dojazd :_)

Jak by ktoś szukał ogarniętego gościa w okolicy Dolnego śląska lub Opolskiego to niech pisze dam namiary 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...