-
Tarcze hamulcowe tył
Witam proszę o pomoc czy ktoś wie czym różnią siwe tracze hamulcowe o oznaczeniu 8E0 615 601 B od AUDI 8E0 615 601 P??
-
POMOCY ! Nie działają szyby elektryczna
Witam temat zamykam oczywiście jak pisali Kamil winowajca był ten przekaźnik na module ,koszt naprawy 120 zł + dojazd :_) Jak by ktoś szukał ogarniętego gościa w okolicy Dolnego śląska lub Opolskiego to niech pisze dam namiary
-
POMOCY ! Nie działają szyby elektryczna
A gdzie jest zamontowany ten przekaznik ??????????? Ok dzięki jestem już umówiony z fachowcem od tych modułów to mi ogarnie temat
-
POMOCY ! Nie działają szyby elektryczna
A gdzie jest zamontowany ten przekaźnik ???????????
-
POMOCY ! Nie działają szyby elektryczna
O tym już nawet nie wspominałem bo to podstawa Niestety nie mam drugiego modułu aby go podmienić już wywaliłem 60 zł na nowy silnik ze sterownikiem a nie chce ryzykować następne 200 - 300 zł na nowy moduł wiec na razie jestem w kropce
-
POMOCY ! Nie działają szyby elektryczna
Witam ma problem z szybami elektrycznymi nie działają, ja mam model z szybami elektrycznymi tylko z przodu , nie działają przyciski od kierowcy zero reakcji jak i od pasażera , podpięty komputer brak błędów , moduł komfortu nie zalany , przewody w przelotce w drzwiach sprawdzone , (modył komfortu 8E0 959 433 AR ) dzisiaj podmieniłem cały silnik w drzwiach ze sterownikiem (8E1 959 801B ) i dalej zero reakcji Panowie pomocy już mi się pomysły skończyły co dalej robić !!!!!
-
[B7 ASB] maglownica
Pit1977 Wpis jest z 12 września ja do tej pory się z tym nie uporałeś to daj znać na wątku to ci opisze całą procedurę demontażu . Pozdro [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 00:06_________________________________________________A tak na marginesie na twoim zdjęciu jest końcówka dróżka, ona powinna być przykręcona na dwie śruby jedna jest widoczna ale powinna buc jeszcze "10" wkręcona od góry?
-
rozrząd wymiana?????serwis??
ASO WV WOJTAMOWICZ 1400 ZL rozrząd + pompa wody polecam
-
[B6 BBK] Filtr paliwa-pytanie
Mam pytanie przygotowuje sie do wymiany filtra paliwa czy trzeba go zalewac po wymianie czy sam sie odpowietrzy .
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Do mikiego_v6 to nie płyta chodzi tylko po wyłączeniu samochodu w RNS-E słychać delikatny szum wentylatora który znajduje się z tylu . Po 5 min od wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki to tez powinno się wyłączyć.
-
[ALL] TMC w Polsce
GreGoriO masy racje ja mam audi od niedawna i dopiero to rozkminiam ale u nas we Wrocku synal TMC jest aktywny ściągamy sygnał chyba z Czech . U nich jest to dostępny za darmo. Jak wcisnę przcisk info to pokazują się pisemne komunikaty fajna sprawa
-
[B6 ALT] Płyn do wspomagania.Jaki?
Polecam jednak płyn febi 6162 minerał . Wymieniłem jakieś pół roku temu i wszystko gra . Dla wszystkich z okolicy Wrocka ,info udało mi się dostać oryginalny niemiecki w sklepie z częściami do WV i AUDI "AUTOPLUS" ul. Strachowskiego 27 zaraz obok serwisu Wojtanowicza koszt jak pamietam 21 zl
-
[B6 AVF] Prawidlowe sprawdzenie poziomu plynu wspomagania
Cześć polecam płyn febi 6162 ja taki zalałem jakieś pół roku temu i wszystko gra
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czes [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]
wiktor.k781
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta