[B5 AKN] Radio Concert brak wtyczek, co teraz??

tomasbw

Witam w moim audi ukradli radio concert :confused4: najgorsze jest to ze ucieli wtyczki i zostały same kable ;( chciałbym zrobić nowe wtyczki ale nie wiem który kabel do czego w Internecie znalazłem tylko: http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm ale to nie do końca mi pomoże :wallbash: może ktoś pomoc jakiś schemat czy cos??

niedługo chyba pójdę do swojego i pospisuję Ci kolory przewodów;) Powinno być identycznie.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 16:33_________________________________________________Przepraszam, ze tyle to trwało, ale dopiero teraz miałem chwilkę na wyjęcie radia. Do rzeczy:

kostka zasilająca:

-brązowy to masa

-gruby czerwony z niebieskim paskiem - zasilanie

-czerwony - plus po kluczyku

-szaro-niebieski cienki przewód - sterowanie oświetleniem radia (dimmer)

więcej u mnie w tej kostce nie było - może być jeszcze gala, linia diagnostyczna i sterowanie anteną elektryczną, ale nie znam kolorów tych przewodów.

Kostka głośnikowa:

-prawy - biało-brązowy to plus, czerwono-brązowy minus

-lewy - niebiesko-biały plus, niebiesko-brązowy minus.

Pozdrawiam:)

nie ma problemu wielkie dzięki :) a co z reszta wtyczek?? Moge prosic cie jeszcze o reszte bylbym wdzieczny :) bo z tego co wiem jest ich tam 6 :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 23:48_________________________________________________Witam jeszcze raz prosze o pomoc tylko teraz totrzebuje ostatnia zolta kostke reszte juz mam

przepraszam, ale Ci nie pomogę, bo ja nie miałem fabrycznie tej kostki - suba i aktywny tył sobie dołożyłem sam, a kostkę mam nieoryginalną, więc kolory kabli inne :confused4:

Witam,

Akurat mam wymontowane radio więc jeśli nadal potrzebujesz informacji to jutro Ci spiszę kolory poszczególnych kabli.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 10:30_________________________________________________Wrzuciłem fotki brakujących kostek, jak chodzi o te to spiszę dokładnie kolory.