Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem światła tylnie same się włączają kombi


Dogusik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem może ktoś taka sytuacje miał. Zamykam samochód i z czasem np po paru godzinach samoczynnie zapalają się światła na klapie bez 3 światła stopu. Trzeba wtedy pilotem otworzyć bądź zamknąć ponownie i gasną. Sytuacja się powtarza co skutkuje tym że akumulator się rozladowoje i rano trzeba odpalić z kabli

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś epidemia chyba, bo mi się w sobotę zaczęło dziać dokładnie to samo. Samoczynnie włączają się 2 tylne światła stop (bez środkowego).

Znalazłem na forum temat, w którym autorowi pomogła wymiana włącznika:

https://a4-klub.pl/index.php?/topic/232710-swiatla-stopu-bez-trzeciego-wlaczaja-sie-same-przy-zamknietym-aucie-gasna-przy-otw/

Tylko nie wiem, czy lepiej kupić ori zamiennik za ~50zł, czy używany oryginał, który nie dość, że kosztuje sporo więcej, to jeszcze nie wiadomo ile pochodzi? Ew. może wystarczy wyjęcie włącznika i potraktowanie go jakimś "Kontaktem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupił bym używke i zastosował zestaw naprawczy. Włączniki chodzą po 20zl a zestaw chyba 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zestaw naprawy to tylko plastiki, a za awarię odpowiedzialna jest elektryka we włączniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, kup używany podrapany włącznik i zastosuj zestaw naprawczy, będziesz miał ori bebechy a zew będzie jak zamiennik tyle żę wyjdzie taniej niż zamiennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem, kup używany podrapany włącznik i zastosuj zestaw naprawczy, będziesz miał ori bebechy a zew będzie jak zamiennik tyle żę wyjdzie taniej niż zamiennik.

Sorry. Źle przeczytałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...