Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co to za błąd? 16688.P0304 Cylinder 4- stwierdzona przerwa w zaplonie.

Czy winowajca jest moze czujnik HALLA czy wtrysk?

przy 4.5tys - 5tys zaczyna przerywac auto nie zawsze ale.... troche nei rowno pracuje a w czoraj cos nie dalem rady go odpalic ale na awaryjnym odpalaniu lpg zapalil.

Jakies sugestie?

Opublikowano

A przełożyć cewki zapłonowe i wtedy sprawdź błędy. Jak pojawi się za cewką z 4 cylindra na kolejnym to masz winowajce.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Przelozylem nie ma zadnego bledu. Nie wiem. Ale na jalowym telepie buda moze to czujnij halla? Za co on odpowiada? A moze mroz?

Pojawil sie bląd 17536.P1128 regulacja dlugookresowa paliwa, ogolny zakres obrotow / obciarzenia, rzad cylindrow 1 - mieszanka za uboga

Edytowane przez dijo55

Opublikowano

Sprawdź grupy 015/016 jakie masz tam wartości oraz zloguj grupę 020. Świece dawno wymieniałeś?

Edytowane przez kaman5151

Opublikowano
  • Autor

Swiece maja jakies 40tys.

Update.

Zrobilem kilka logów nie wiem czy dobrze jak cos zle prosze o sugestie zrobie ponownie

http://vaglog.pl/log-015_016_020_C8PMIhv.html

http://vaglog.pl/log-015_016_020_DTCqP1.html

http://vaglog.pl/log-003_x9eGr00.html

http://vaglog.pl/log-002_50Y7MR4.html

http://vaglog.pl/log-001_s0BYP2.html

http://vaglog.pl/log-001_011_003_30NNS.html

Edytowane przez dijo55

Opublikowano

Logi z grup 002, 003, 020 się robi pod obciążeniem podczas jazdy na 3 biegu od 1.5 tyś obrotów do odcięcia.

Zrób jeszcze raz bo tu nic nie pomożemy.

Loguj grupy 002+033, 115+118, 003+020+031.

Przynajmniej wszystko się sprawdzi.

Dodatkowo wejdź w kanał 032 i sprawdź bez logowania jakie tam są wartości przed kasowanie błędów.

Opublikowano

A gazownia serwisowana na bieżąco? Może wtryskiwacz gazowy nie daje rady i uboga mieszanka się robi.

Opublikowano
  • Autor

Gaz po przegladzie i serwisie.

 

Logi:

http://vaglog.pl/log-115_118_q6TTt6F.html

http://vaglog.pl/log-003_020_031_195oL.html

http://vaglog.pl/log-002_033_amGWr2J.html

http://vaglog.pl/log-032_v5an4v.html

 

Dodam ze mapa jest zmieniona na 200Km 300Nm

Edytowane przez dijo55

Opublikowano
  • Autor

Ktos pomoze?

Opublikowano

te logi to na bp po resecie ecu ?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, krzysiekml napisał:

te logi to na bp po resecie ecu ?

Tak

Opublikowano

Jak wypadanie zapłonów to cewka świeca przerwa w zasilaniu paliwem danego cylindra i to co najgorsze małe ciśnienie sprężania . Te nasze 1.8t tak jakoś maja że najczęściej wypadają zapłony na 3 i 4 cylindrze.W moim pasku czasami telepie silnikiem i zapłony leca ale to przez to że na 3 i 4 cylindrze ciśnienie około 8 barów tak że głowica do remontu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.