Treść opublikowana przez kwiator
-
1.8T BFB Ciezko pali
Ewidentnie wypadanie zapłonów, mieszanka uboga. Może przy montażu pompy przewód został źle zaciśnięty. Ciśnienie paliwa sprawdzałeś?
-
1.8t bfb b7 Turbo nie działa
Ja bym najpierw poszukał nieszczelności, sprawdził DV i wężyki podciśnienia.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Czy posiada ktoś może loginy i kodowania do ECU i ABS a4 b7 2.0 tdi 2007 r. Czy trzeba ECU zmieniać od manuala? Silnik BRE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak z Gdańska to też się przywitam ? Hej
-
Różnica w muszlach zimnych K03 i K03S
Czy ktoś orientuje się czy K03 i K03S mają takie same muszle kompresora? Koła kompresji wiem że są inne. Chodzi tylko o muszle zimne. Ktoś coś wie może na ten temat?
-
Potrzebne dane do 2,7 biturbo
Posiada ktoś manuale serwisowe na temat składania silnika 2.7 bit? Poszukuje wszystkiego co pomoże w złożeniu. Momenty dokręcania itp.
-
wyciągnięcie dławika
1 m faro 6mm na internetach kosztuje 5 zł, miedź 8 zł. do tego złączki jakieś myślę że max 100 dasz za graty. jeżeli samemu zrobisz to free, jeżeli gazownik to 100-150 za robotę weźmie.
-
wyciągnięcie dławika
Zasilanie masz na miedzi czy faro? mam ten sam reduktor i program na 224 KM, faro 6mm i spokojnie daje radę. a jakie wtryskiwacze masz zamontowane. czy nie trzeba czasem większych dysz do wtrysków? u mnie gazownik rozwiercał dysze gazowe.
-
Przy przełaczeniu na zapłon, mruga przednia prawa pozycyjna
Tu kolego chyba moduł od świateł moim zdaniem wariuje. Spróbuj wyciągnąć wtyczki i włożyć z powrotem. Może na jakimś pinie nie styka.
-
Nie synchroniczne kierunkowskazy
Może któraś żaróweczka kuca i nie ma pełnego oporu i raz zwalnia a raz przyśpiesza?
-
Włączaja się wentylatory po zgaszeniu audi na zimnym silniku
Na chłodnicy chyba nie ma żadnego termowłącznika. Wentylatorami steruje moduł, a modułem komputer silnika w zależności jaka temp silnika. Miałem taki przypadek że przekaźnik w obudowie komputera został zalany i dawał zwarcie i wentyle chodziły aż do wyczerpania aku.
-
Jakie Filtry gazu ? .
U mnie wymiana filtrów gazu też co 10 tys. Za to producent u mnie ciekłej to filtron a lotnej certools. Sprawują się b. dobrze i nie ma spadków ciśnienia.
-
Nie odpala po zimnej nocy
Sprawdź w kompie temperaturę na zimnym silniku. Miałem właśnie taki przypadek w 2.0 koleżanki że właśnie czujnik temp był winowajcą nie odpalania w mrozie.
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
A gazownia serwisowana na bieżąco? Może wtryskiwacz gazowy nie daje rady i uboga mieszanka się robi.
-
Brak ogrzewania na niskich temp.
Zobacz kolego czy wężyki idące do wewnątrz są ciepłe. Zwalasz podszybie i są na wierzchu. Jak ciepłe to coś ze sterowaniem klapkami w nagrzewnicy może.
-
analiza logów po wirusie - opinie proszę
i na takie wieści w końcu czekałem. dzięki bardzo. a tak poza tym to jest ok czy do czegoś można się przyczepić?
-
analiza logów po wirusie - opinie proszę
Prosiłbym szanowne grono o analizę i opinię logów po chipie. zależy mi najbardziej czy wtryski nie zapętlają bo czeka mnie jeszcze wizyta u gaziarza. oto one: http://vaglog.pl/log_260488.html http://vaglog.pl/log_260489.html http://vaglog.pl/log_260490.html
-
proszę o analizę logów
Tak. Filtron. Ale ciśnienie paliwa było sprawdzane pod obciążeniem zaraz po zmianie pompy i filtra i trzyma 4 bar non stop.
-
Prośba o analizę logów - brak mocy 1.8t
no turbinka coś słabo ładuje. nieszczelność lub trzeba zerknąć do dmuchawki.
-
proszę o analizę logów
przepływ wymieniony na Bosch, oto logi: http://vaglog.pl/log_259227.html http://vaglog.pl/log_259228.html http://vaglog.pl/log_259229.html piszcie pany dobre rzeczy po tych logach bo normalnie już z sił opadam :-) i pomysły się kończą.
-
proszę o analizę logów
czyli niby ten: 0 280 218 063 ?
-
proszę o analizę logów
oczywiście błędy skasowane. nie było żadnych. maf dobrany prawidłowo. Pierburg 7.22684.15.0
-
proszę o analizę logów
na tamtej przepływce korekty paliwa szły aż na 25% i było zbyt ubogo. może korekty długoterminowe trzeba skasować albo cuś? jeszcze dodam że graty zmienione są czyli K03S, FMIC, DP, bo przygotowuje się do chipa. i składam wszystko do kupy.
-
proszę o analizę logów
Przepływka pany wymieniona. Co teraz można ciekawego wywnioskować? Czy na wirusa można już by było się umawiać, czy cuś jeszcze widzicie? http://vaglog.pl/log_258970.html http://vaglog.pl/log_258971.html http://vaglog.pl/log_258972.html Proszę przewinąć na dół bo logi są wczorajsze przed wymianą MAF-a i dzisiejsze do porównania. Dzięki za pomoc.
-
proszę o analizę logów
proszę szanowne grono log - speców o analizę WTF jest źle :-) http://vaglog.pl/log_258822.html http://vaglog.pl/log_258821.html http://vaglog.pl/log_258820.html logi wykonane na pb. sprawdzona szczelność dolotu, pompa paliwa jak i filtr nowe. czyżby przepływka do zmiany? dzięki bardzo za pomoc.