Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kwiator

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kwiator

  1. kwiator odpowiedział(a) na _MaY_ temat w 1.8T
    Ewidentnie wypadanie zapłonów, mieszanka uboga. Może przy montażu pompy przewód został źle zaciśnięty. Ciśnienie paliwa sprawdzałeś?
  2. kwiator odpowiedział(a) na Thescor temat w 1.8T
    Ja bym najpierw poszukał nieszczelności, sprawdził DV i wężyki podciśnienia.
  3. Czy posiada ktoś może loginy i kodowania do ECU i ABS a4 b7 2.0 tdi 2007 r. Czy trzeba ECU zmieniać od manuala? Silnik BRE
  4. Jak z Gdańska to też się przywitam ? Hej
  5. Czy ktoś orientuje się czy K03 i K03S mają takie same muszle kompresora? Koła kompresji wiem że są inne. Chodzi tylko o muszle zimne. Ktoś coś wie może na ten temat?
  6. kwiator opublikował(a) temat w 2.7BiT
    Posiada ktoś manuale serwisowe na temat składania silnika 2.7 bit? Poszukuje wszystkiego co pomoże w złożeniu. Momenty dokręcania itp.
  7. 1 m faro 6mm na internetach kosztuje 5 zł, miedź 8 zł. do tego złączki jakieś myślę że max 100 dasz za graty. jeżeli samemu zrobisz to free, jeżeli gazownik to 100-150 za robotę weźmie.
  8. Zasilanie masz na miedzi czy faro? mam ten sam reduktor i program na 224 KM, faro 6mm i spokojnie daje radę. a jakie wtryskiwacze masz zamontowane. czy nie trzeba czasem większych dysz do wtrysków? u mnie gazownik rozwiercał dysze gazowe.
  9. Tu kolego chyba moduł od świateł moim zdaniem wariuje. Spróbuj wyciągnąć wtyczki i włożyć z powrotem. Może na jakimś pinie nie styka.
  10. Może któraś żaróweczka kuca i nie ma pełnego oporu i raz zwalnia a raz przyśpiesza?
  11. Na chłodnicy chyba nie ma żadnego termowłącznika. Wentylatorami steruje moduł, a modułem komputer silnika w zależności jaka temp silnika. Miałem taki przypadek że przekaźnik w obudowie komputera został zalany i dawał zwarcie i wentyle chodziły aż do wyczerpania aku.
  12. U mnie wymiana filtrów gazu też co 10 tys. Za to producent u mnie ciekłej to filtron a lotnej certools. Sprawują się b. dobrze i nie ma spadków ciśnienia.
  13. kwiator odpowiedział(a) na kapsel07 temat w 2.0
    Sprawdź w kompie temperaturę na zimnym silniku. Miałem właśnie taki przypadek w 2.0 koleżanki że właśnie czujnik temp był winowajcą nie odpalania w mrozie.
  14. kwiator odpowiedział(a) na dijo55 temat w 1.8T
    A gazownia serwisowana na bieżąco? Może wtryskiwacz gazowy nie daje rady i uboga mieszanka się robi.
  15. Zobacz kolego czy wężyki idące do wewnątrz są ciepłe. Zwalasz podszybie i są na wierzchu. Jak ciepłe to coś ze sterowaniem klapkami w nagrzewnicy może.
  16. i na takie wieści w końcu czekałem. dzięki bardzo. a tak poza tym to jest ok czy do czegoś można się przyczepić?
  17. Prosiłbym szanowne grono o analizę i opinię logów po chipie. zależy mi najbardziej czy wtryski nie zapętlają bo czeka mnie jeszcze wizyta u gaziarza. oto one: http://vaglog.pl/log_260488.html http://vaglog.pl/log_260489.html http://vaglog.pl/log_260490.html
  18. Tak. Filtron. Ale ciśnienie paliwa było sprawdzane pod obciążeniem zaraz po zmianie pompy i filtra i trzyma 4 bar non stop.
  19. no turbinka coś słabo ładuje. nieszczelność lub trzeba zerknąć do dmuchawki.
  20. przepływ wymieniony na Bosch, oto logi: http://vaglog.pl/log_259227.html http://vaglog.pl/log_259228.html http://vaglog.pl/log_259229.html piszcie pany dobre rzeczy po tych logach bo normalnie już z sił opadam :-) i pomysły się kończą.
  21. czyli niby ten: 0 280 218 063 ?
  22. oczywiście błędy skasowane. nie było żadnych. maf dobrany prawidłowo. Pierburg 7.22684.15.0
  23. na tamtej przepływce korekty paliwa szły aż na 25% i było zbyt ubogo. może korekty długoterminowe trzeba skasować albo cuś? jeszcze dodam że graty zmienione są czyli K03S, FMIC, DP, bo przygotowuje się do chipa. i składam wszystko do kupy.
  24. Przepływka pany wymieniona. Co teraz można ciekawego wywnioskować? Czy na wirusa można już by było się umawiać, czy cuś jeszcze widzicie? http://vaglog.pl/log_258970.html http://vaglog.pl/log_258971.html http://vaglog.pl/log_258972.html Proszę przewinąć na dół bo logi są wczorajsze przed wymianą MAF-a i dzisiejsze do porównania. Dzięki za pomoc.
  25. proszę szanowne grono log - speców o analizę WTF jest źle :-) http://vaglog.pl/log_258822.html http://vaglog.pl/log_258821.html http://vaglog.pl/log_258820.html logi wykonane na pb. sprawdzona szczelność dolotu, pompa paliwa jak i filtr nowe. czyżby przepływka do zmiany? dzięki bardzo za pomoc.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.