-
1.8T BFB Ciezko pali
Ewidentnie wypadanie zapłonów, mieszanka uboga. Może przy montażu pompy przewód został źle zaciśnięty. Ciśnienie paliwa sprawdzałeś?
-
1.8t bfb b7 Turbo nie działa
Ja bym najpierw poszukał nieszczelności, sprawdził DV i wężyki podciśnienia.
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Czy posiada ktoś może loginy i kodowania do ECU i ABS a4 b7 2.0 tdi 2007 r. Czy trzeba ECU zmieniać od manuala? Silnik BRE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak z Gdańska to też się przywitam ? Hej
-
Różnica w muszlach zimnych K03 i K03S
Czy ktoś orientuje się czy K03 i K03S mają takie same muszle kompresora? Koła kompresji wiem że są inne. Chodzi tylko o muszle zimne. Ktoś coś wie może na ten temat?
-
Potrzebne dane do 2,7 biturbo
Posiada ktoś manuale serwisowe na temat składania silnika 2.7 bit? Poszukuje wszystkiego co pomoże w złożeniu. Momenty dokręcania itp.
-
wyciągnięcie dławika
1 m faro 6mm na internetach kosztuje 5 zł, miedź 8 zł. do tego złączki jakieś myślę że max 100 dasz za graty. jeżeli samemu zrobisz to free, jeżeli gazownik to 100-150 za robotę weźmie.
-
wyciągnięcie dławika
Zasilanie masz na miedzi czy faro? mam ten sam reduktor i program na 224 KM, faro 6mm i spokojnie daje radę. a jakie wtryskiwacze masz zamontowane. czy nie trzeba czasem większych dysz do wtrysków? u mnie gazownik rozwiercał dysze gazowe.
-
Przy przełaczeniu na zapłon, mruga przednia prawa pozycyjna
Tu kolego chyba moduł od świateł moim zdaniem wariuje. Spróbuj wyciągnąć wtyczki i włożyć z powrotem. Może na jakimś pinie nie styka.
-
Nie synchroniczne kierunkowskazy
Może któraś żaróweczka kuca i nie ma pełnego oporu i raz zwalnia a raz przyśpiesza?
-
Włączaja się wentylatory po zgaszeniu audi na zimnym silniku
Na chłodnicy chyba nie ma żadnego termowłącznika. Wentylatorami steruje moduł, a modułem komputer silnika w zależności jaka temp silnika. Miałem taki przypadek że przekaźnik w obudowie komputera został zalany i dawał zwarcie i wentyle chodziły aż do wyczerpania aku.
-
Jakie Filtry gazu ? .
U mnie wymiana filtrów gazu też co 10 tys. Za to producent u mnie ciekłej to filtron a lotnej certools. Sprawują się b. dobrze i nie ma spadków ciśnienia.
-
Nie odpala po zimnej nocy
Sprawdź w kompie temperaturę na zimnym silniku. Miałem właśnie taki przypadek w 2.0 koleżanki że właśnie czujnik temp był winowajcą nie odpalania w mrozie.
-
Błąd 16688 przerwa zaplonu AVJ
A gazownia serwisowana na bieżąco? Może wtryskiwacz gazowy nie daje rady i uboga mieszanka się robi.
-
Brak ogrzewania na niskich temp.
Zobacz kolego czy wężyki idące do wewnątrz są ciepłe. Zwalasz podszybie i są na wierzchu. Jak ciepłe to coś ze sterowaniem klapkami w nagrzewnicy może.