Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 b7 stance'owy dziadkowóz /20x9j Rotor/gwint/box..

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 minut temu, Norbas napisał:

:kox::kox: 

 

O ranty w DE się nie cykaj ważne, że bieżnik schowany w nadkole :)

A jak z policjom w PL powiec :decayed:

Edytowane przez uszol

Opublikowano

No to czekam na fajne fotki pod dobrymi kątami :D  to teraz na odbojach lezy? Jakies klipsy dawales ?

Opublikowano

ładnie, też czekam na foty jak to masz spasowane ;) 

Opublikowano

Z tyłu jeszcze cent do urwania miękkim chu... :kox::decayed:

Opublikowano

Tjaaaa i bedzie wygladal, jak motorówka ... :thumbup1:

Opublikowano

Ciekawe porównanie :decayed:

Opublikowano

Z dziobem zadartym do gory :wink:

Opublikowano
  • Autor

na event tak naprawdę do urwania ok 4cm tył miekkim flakiem i przod ok 2cm - ale jako ,że to daily to zrobiłem tak ze moge śmigać bez stresu i ładować na tył bez stresu co chce, bo dostałem w pracy gume (na odboje w obrabiarkach etc.)  twarde i wytrzymałe- cos pokroju poliuretanu ale lepiej amortyzuje- nie jest beton.
Tył i przod mi pracuje- tył ok 4cm pracy i ma już odbojnik twardy ;) aby felga w błotnik nie rezała

Przód wystaje tak o :
min_d261c7102d7617efbe6c03f3303.jpg

Można jakoś zrobic negatyw  poprzez ustawienie na geometrii,,??  bo camberow itp nie ma do wielowahaczów :banan:

na początku siedział tak o też jakoś bez mega spasów ale przod już ciasno:
min_e009e1c4c6be25e3868160f18f867b.jpg

A finalnie wyszło tak i się miło lata - wyszło niebiesko bo stoje pod bilbordem pod centrum hehe :

min_11c32cb28439fdb52fe7eea9bb8.jpgmin_fe7da8bf91cda2d11cbea7a0966.jpg

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

W b7 fwd z tyłu jest belka czy jak? Bo jeśli tak to camber siądzie. Gorzej z przodem bo tu tylko regulowane wahacze górne wchodzą w gre. Generalnie im bardziej posadzisz przod tym wiekszy negatyw sie zrobi ale na wiecej jak stopień, dwa nie ma co liczyć.

Edytowane przez uszol

Opublikowano
  • Autor

z tyłu też wahacze :P no to klops .. bo myslałem ,że gdzieś coś sie da wystrugać - ze stopień, dwa :P
 

te wahacze to jakieś zło przeklęte :banan: same problemy z Nimi
nie wspominając jak opornie się reguluje tył.. hehe

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

 

6 godzin temu, Sop ek napisał:

z tyłu też wahacze :P no to klops .. bo myslałem ,że gdzieś coś sie da wystrugać - ze stopień, dwa :P
 

te wahacze to jakieś zło przeklęte :banan: same problemy z Nimi
nie wspominając jak opornie się reguluje tył.. hehe

Z tyłu masz możliwość ustawienia kątów i zbieżności

Opublikowano

Bardzo przyjemne koło i dobrze siadło z tą zawiechą :good:

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, H4mm3R napisał:

 

Z tyłu masz możliwość ustawienia kątów i zbieżności

No tył jest jak gdyby na równi ,, przód troszkę wystaje ;)

Opublikowano
No tył jest jak gdyby na równi ,, przód troszkę wystaje [emoji6]

To trzeba podrolować blotniki
Opublikowano

Ma wystawać :banan:

Opublikowano
  • Autor

Wpadły stołki:
min_efbb83d68cb892995a85bce7c63.jpgmin_ec1d2f4261141e286e4ace7deb432.jpg

 

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

łoo ale kozak stołki :D

Opublikowano
  • Autor

kozaki to będą jak wpadnie balsam koloryzujący i odżywka z leather centrum ^^
skóra musi być elegancko nawilżona i pachnąca ;) 

Zastanawiam się jak przyciemniać szyby,, i czy wogóle przyciemniać

W niedziele będzie rolowanie błotników /lekkie wypchanie.
 

Opublikowano
  • Autor
Dnia 14.03.2017 o 16:54, KoJ@K napisał:

Wyżej? Po co ! :kox:

Na eleganckosci wyszlo :whistling: :jerk:

Poka fote tak centralnie od przodu ...

Przypomniałem sobie o tej focie,, więc wreszcie zrobiłem  :banan: mocno nie wystaje

min_074515a1e48b6ea4a134eaaa37b6e.jpg

Edytowane przez Sop ek

Opublikowano

Odważne posunięcie z fotelami. :wink:

13 godzin temu, Sop ek napisał:

Zastanawiam się jak przyciemniać szyby,, i czy wogóle przyciemniać

Albo wszystkie albo wcale.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.