Skocz do zawartości
IGNOROWANY

centtalny nie reaguje podczas mrozu


dzejsin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam b5 po lifcie z 1999 z pełnym fis wszystko działa cacy do puki nie przyjdzie mróz wtedy przestaje działać centralny i nie chce się zamknąć z pilota. jak wsiadam do środka to z guzika zamyka auto i otwiera ale z pilota lipa.

Baterie wymienione. Prawdopodobnie u mnie jest alarm. Gdzie znajduje się centralka która łączy się z pilotem ? Wiem że pompka jest z tylu ale czy to jej wina ? raczej nie . proszę o pomoc bo dopiero poznaje to auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam b5 po lifcie z 1999 z pełnym fis wszystko działa cacy do puki nie przyjdzie mróz wtedy przestaje działać centralny i nie chce się zamknąć z pilota. jak wsiadam do środka to z guzika zamyka auto i otwiera ale z pilota lipa.

Baterie wymienione. Prawdopodobnie u mnie jest alarm. Gdzie znajduje się centralka która łączy się z pilotem ? Wiem że pompka jest z tylu ale czy to jej wina ? raczej nie . proszę o pomoc bo dopiero poznaje to auto

jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo???

jeśli ori pilot Audi to pompka jest centralka

po piwie chyba kolega :D
??

napisze prościej jeśli kluczyk scyzoryk jest ori audi nie dokładany to centralką odbierająca sygnał z pilota jest pompka centralnego zamka która również ma w sobie funkcje alarmu oraz zarządza oświetleniem wnetrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam kupiłem auto tydzień temu, kluczyk dostałem jeden (niestety) . Jest to ori scyzoryk. Sprzedawca uprzedzał mnie że jak są mrozy to pilot przestaje działać . Jak wchodzę do środka to po naciśnięciu guzika na drzwiach wszystko działa pięknie .

Nie wiem może wyjąć tą pompkę i poprawić luty czy co?


wyjołem pompkę i oznaczenia na pompce to 8d0 862 257 czyli z centralnym z pilota . czy powiedzmy jak wymienię ta pomkę na inna z tymi samymi numerami to pilot zadziała ? czy będę musiał jakoś zaadoptować tą nową pompkę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam kupiłem auto tydzień temu, kluczyk dostałem jeden (niestety) . Jest to ori scyzoryk. Sprzedawca uprzedzał mnie że jak są mrozy to pilot przestaje działać . Jak wchodzę do środka to po naciśnięciu guzika na drzwiach wszystko działa pięknie .

Nie wiem może wyjąć tą pompkę i poprawić luty czy co?

wyjołem pompkę i oznaczenia na pompce to 8d0 862 257 czyli z centralnym z pilota . czy powiedzmy jak wymienię ta pomkę na inna z tymi samymi numerami to pilot zadziała ? czy będę musiał jakoś zaadoptować tą nową pompkę ?

zacznij od przejrzenia elektryki w pompce bo coś nie styka na mrozie skoro w dodatnich temp działa albo druga sprawa może w scyzoryku leży problem Edytowane przez sebidi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś poprawiłem luty w pompce ale to samo kluczyk wogóle nie reaguje. sprawdziłem czy przekręcając kluczykiem z zewnątrz też zamyka ale lipa. Jak wkładam kluczyk do zamka to zamyka tylko dzwi kierowcy ale jak zamknę centralny ze środka potem wyjdę to z kluczyka wkładając do zamka wszystko otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...