Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja w zegarach, kilka pytań.


adrian242424

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Nie mam w aucie oryginalnie navi miedzy zegarami i chciałbym ją dołożyć, związku z tym mam parę pytań.

1.Czy jest w ogóle możliwe dołożenie takiej navi, jeśli nie posiadam jej fabrycznie?

2. Da się ją odpalić na czerwonym fisie czy musi być kolor?

3 Co bym potrzebował? Na pewno czytnik z bagażnika, panel navi koło lewarka, antenę GPS i zapewne jakiś wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ci starocie ?

Nie ma i nie będzie do niej nowych map także wejdziesz w koszta a pożytku z niej żadnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ci starocie ?

Nie ma i nie będzie do niej nowych map także wejdziesz w koszta a pożytku z niej żadnego.

Potwierdzam : Pożytku z niej żadnego, Mam takową i nie korzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co ci starocie ?

Nie ma i nie będzie do niej nowych map także wejdziesz w koszta a pożytku z niej żadnego.

Chciałem założyć dla bajeru, panel navi będę montował bo będzie mi potrzebny do wentylacji i webasto, antene GPS mam (chociaż pewny nie jestem, rekin na dachu jest), wiec pozostaje zakup czytnika (mogę mieć za 0,5l) i zapewne tuneru. Nie wiem tylko co z czym dlatego zadałem pytania z pierwszego posta.

Ps. Uprzedzam pytanie, na RNS-e na razie nie mam kasy, bo wpadają xenony, poziomowanie, i spryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałem założyć dla bajeru,

Uwierz mi, to żaden bajer.

Mam tą navi i też z niej nie korzystam.

1.Jest możliwe

2.Tu nie podpowiem.

3.Czytnik,panel,antena i najważniejsze to okablowanie.

Jeśli masz antenę GPS na dachu to sprawdź czy przypadkiem nie ma wolnej wtyczki w lewym boczku w bagażniku.

No i po kodach wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odpuść sobie :) Ja właśnie taką navi zmieniłem na RNS-E, wiem pisałeś, że kasa idzie na coś innego. Ta navi jest nie poręczna, map już do niej nie ma. Chcąc ją dołożyć to sporo będziesz miał zabawy z okablowaniem. Jeśli masz telefon to od radia będziesz musiał ciągnąc przewody do bagażnika bo to ona zarządza telefonem nie radio, wiązka panelu idzie chyba do zegarów, nie jestem w stanie tego potwierdzić, ponieważ instalacji aż tak od niej nie wyrywałem. Antena na dachu może być od wspomnianego przeze mnie telefonu, lub jak koledzy wspomnieli od GPS, jest jeszcze chyba opcja z webasto. Tuneru jako takiego nie widziałem na drodze navi- zegary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...