Treść opublikowana przez nastek79
-
17 instrumenst
ok dzięki.
-
17 instrumenst
Raczej nie?
-
17 instrumenst
to do krótkiego kodowania?
-
17 instrumenst
W sumie nie pamiętam tak grzebałem. ale po jakimś czasie zauważyłem że mi przycisk menu nie działa a tam było sterowanie wentylacją postojową i webasto
-
17 instrumenst
witam Panie i Panowie proszę was o liczbę waszego kodowania w tym kanale gdyż pogrzebałem i nie mam dostępu to telematica posiadam pełen fis kolor, webasto , tempomat, nawi bns 4.0. bose, auto z 2004 roku 1.9 tdi avf Proszę was jakie może być kodowanie w tym kanale vcds 17 instrument
-
Audi A4 B6 1.9 TDI AVF 2004
To że wiele wyników widziałeś nie znaczy że tak jest
-
Strefa Śmiechu
- Słabe światła mijania rozwiązanie
Jest o niebo lepiej. odbłyśniki przed regeneracją nie miały wcale powłoki która odbija światło , były brązowe- Słabe światła mijania rozwiązanie
Wysłałem im same odłyśniki a cena to o ile dobrze pamiętam 2x100zł + kw- Słabe światła mijania rozwiązanie
http://www.reflektory.autogamma.pl/ Wysłałem im w poniedziałek a w środę miałem zregenerowane- Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
wytarguj zniżkę dla forum a4 , ja dostałem. Moc w zależności od kondycji twojego silnika, ale opłaca się taki wydatek ja już trzeci rok cieszę się większą mocą- Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
Jako że jesteś z Gdańska pozwolę sobie polecić Ci firmę Tune-Up. tam obgadasz wszystkie szczegóły i będziesz miał pewność że zrobią to profesjonalnie- Witam czy są promocje dla członków forum na czipowanie silników
Zadzwoń do Tune-UP i umów się. Ja jak robiłem u nich "chip" ponad 2 lata temu to miałem zniżkę dla forum A4. To jeden z bardziej polecanych na wielu forach motoryzacyjnych warsztatów tuningowych na pomorzu. Sam Gregor10 to potwierdzi- Nawigacja w zegarach, kilka pytań.
Potwierdzam : Pożytku z niej żadnego, Mam takową i nie korzystam- [1.9 TDI PD] - Opinie, Spalanie, Osiągi...
u mnie identycznie a trasa i 140km/h 6.5l/100km- Zegar radiowy w Audi A4 B6
- Zegar radiowy w Audi A4 B6
Moduł jest 8K0? Dlaczego montowałeś go za licznikiem, skoro jego miejsce jest na belce zderzaka tył. Z której strony? trzeba ściągnąć zderzak? czy da rade od spodu?- Strefa Śmiechu
http://jajamioasfalt.pl/2164/Po-flaszce- 1.9 tdi avf - benzyna zamiast ropy
będzie z 1,5 miesiąca i wszystko jest ok żadnych niepokojących objawów nie ma. Zrobiłem w tym czasie dwie trasy po 2tyś km i jest ok.- 1.9 tdi avf - benzyna zamiast ropy
Całkiem niedawno miałem taką samą sytuację tylko wlałem przez pomyłkę 7 l benzyny. Dolałem do pełna aż pod korek plus stp . Też mi kilka razy gorzej zapalał lecz po przejechaniu 150km dolałem znowu pod korek i było już dobrze z odpalaniem.- Podciśnienie AVF
W momencie pomiaru do pompy podłączony był tylko wakuometr i serwo także nie ma co szukać nieszczelności gdzieś indziej- Podciśnienie AVF
Tak mam pompę z wkręcanym króćcem,wężyki od podciśnienia wymieniłem jakiś czas temu na nowe, zresztą ten pomiar robiony był z ich pominięciem.- Podciśnienie AVF
Czyli rozumiem ze pompa vacum nie wyrabia,i do wymiany- Podciśnienie AVF
Witam Podłączyłem miernik podciśnienia do mojego auta zaraz przy krućcu pompy vacum załączam filmik Po kolei : 1:odpalam i silnik pracuje na wolnych podciśnienie powoli rośnie 2:jak się ustabilizowało naciskam kilka razy hamulec i gwałtownie podciśnienie spada Napiszcie proszę czy to co się dzieje jest ok czy raczej vacum do wymiany Dodam że mam teraz słabe hamulce oraz wydaje mi się że auto jest trochę słabsze- Płyn hamulcowy a sprzęgło
Pytam bo mam słabe hamulce i biegi nie wchodzą jak powinny tylko z lekkim oporem. Dodam że sprzęgło kpl z dwumasa roczne ok 300km od BRD hamulce to samo niu tarcze zimmermann i klocki ferodo Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka - Słabe światła mijania rozwiązanie