Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastek79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastek79

  1. nastek79 odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Jak masz BNS 4.2 to działa. Wyłącz radio przyciskiem przytrzymaj pierwszy przycisk od stacji radiowych i jednocześnie włącz radio pojawi ci się inny fejs w radju przyciśnij 7 razy "tone" i masz takie coś: 00.00 pierwsze to prędkość a drugie gala:)
  2. Tak czuć na pedale sprzęgła jest delikatnie twardszy w porównaniu do ori AVF-a. Takie jest moje wrażenie, ale każdy kto wsiądzie do mojego auta zauważa rórnice, pedał jest płynny i ma jednakowy opór na całej długości swojej pracy.
  3. Pasuje p&p ,u niektórych sprzedawców występuje jako zamiennik do AVF. Sam mam takie założone i prawdą jest że docisk jest mocniejszy
  4. Podejdzie na 100% sam jestem po takiej wymianie
  5. nastek79 odpowiedział(a) na adi55 temat w 1.9TDI
    Koła 205/55/16 trzy osoby na pokładzie autostrada w niemczech i ~235/h (licznikowe) bez problemu, dodam że przed i po wirusie prędkość max. taka sama tylko po trochę szybcięj uzyskana
  6. nastek79 odpowiedział(a) na nastek79 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie, chodzi o to że był zapas pod ewentualne dalsze mody.. Ja raczej zdecyduje się na kpl BRD . A tak na marginesie to brat ma btb w leonie i jest bajka stąd moje zapytanie
  7. nastek79 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Drodzy koledzy czy wie ktoś coś na temat ewentualnego montażu sprzęgła od sharana 1.9 tdi o symbolu BTB do AVF-a? Czy jest to fizycznie możliwe? Wiem że układ silnika jest inny tzn poprzeczy a nie jak u nas wzdłużny, ale może dwumasa i sprzęgło pasuje. Proszę o rady i opinie na ten temat. Pozdrawiam Halo? jest tam ktoś? wiecie coś na ten temat?!
  8. W dobrej cenie tzn?
  9. Pewnie masz rację, na innych wykresach rzeczywiście wygląda to bardziej płasko, a co do filmików z przyśpieszenia to obiecuje że coś nagram w wolnej chwili lub na trasie bo sporo po autostradach jeżdżę
  10. Musiał byś widzieć moją minę jak zobaczyłem ten wynik , Robert też był trochę zaskoczony. Ogólnie to jest taki spokojny soft dlatego że taki mniej więcej chciałem( około 170KM i około 370-380Nm), można było bardziej wyciągnąć ale nie jestem pewny sprzęgła i dwumasy.
  11. Witam! Dzisiaj byłem na ciekawej wyprawie w Gdańsku okazało się że też bardzo owocnej. Oto owoc pracy inż.Roberta z Tune up proszę o ocene wykresu http://www.directupload.net/file/d/3721/rl4cdpfa_jpg.htm
  12. Witam wszystkich miłośników czterech kółek. Od niedawna jestem właścicielem mojego pierwszego Audi i zarazem pierwszego diesla, po pobieżnym przejżeniu tego forum doszedłem do wniosku iż jest to odpowiednie forum dla mnie. Miałem już wcześniej styczność z innym (BMW) ale ludzie na nim to osobny temat na conajmniej pracę magisterską z psychologii Ogólnie mam zamiłowanie do majsterkowania przy autach więc dużo rzeczy staram się robić sam, lecz bardzo liczę na wielką pomoc z waszej strony Drodzy klubowicze Jężeli tylko będę potrafił postaram się pomagać Poooozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.