Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nastek79

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nastek79

  1. to do krótkiego kodowania?
  2. W sumie nie pamiętam tak grzebałem. ale po jakimś czasie zauważyłem że mi przycisk menu nie działa a tam było sterowanie wentylacją postojową i webasto
  3. witam Panie i Panowie proszę was o liczbę waszego kodowania w tym kanale gdyż pogrzebałem i nie mam dostępu to telematica posiadam pełen fis kolor, webasto , tempomat, nawi bns 4.0. bose, auto z 2004 roku 1.9 tdi avf Proszę was jakie może być kodowanie w tym kanale vcds 17 instrument
  4. To że wiele wyników widziałeś nie znaczy że tak jest
  5. Jest o niebo lepiej. odbłyśniki przed regeneracją nie miały wcale powłoki która odbija światło , były brązowe
  6. Wysłałem im same odłyśniki a cena to o ile dobrze pamiętam 2x100zł + kw
  7. http://www.reflektory.autogamma.pl/ Wysłałem im w poniedziałek a w środę miałem zregenerowane
  8. wytarguj zniżkę dla forum a4 , ja dostałem. Moc w zależności od kondycji twojego silnika, ale opłaca się taki wydatek ja już trzeci rok cieszę się większą mocą
  9. Jako że jesteś z Gdańska pozwolę sobie polecić Ci firmę Tune-Up. tam obgadasz wszystkie szczegóły i będziesz miał pewność że zrobią to profesjonalnie
  10. Zadzwoń do Tune-UP i umów się. Ja jak robiłem u nich "chip" ponad 2 lata temu to miałem zniżkę dla forum A4. To jeden z bardziej polecanych na wielu forach motoryzacyjnych warsztatów tuningowych na pomorzu. Sam Gregor10 to potwierdzi
  11. Potwierdzam : Pożytku z niej żadnego, Mam takową i nie korzystam
  12. u mnie identycznie a trasa i 140km/h 6.5l/100km
  13. Moduł jest 8K0? Dlaczego montowałeś go za licznikiem, skoro jego miejsce jest na belce zderzaka tył. Z której strony? trzeba ściągnąć zderzak? czy da rade od spodu?
  14. http://jajamioasfalt.pl/2164/Po-flaszce
  15. będzie z 1,5 miesiąca i wszystko jest ok żadnych niepokojących objawów nie ma. Zrobiłem w tym czasie dwie trasy po 2tyś km i jest ok.
  16. Całkiem niedawno miałem taką samą sytuację tylko wlałem przez pomyłkę 7 l benzyny. Dolałem do pełna aż pod korek plus stp . Też mi kilka razy gorzej zapalał lecz po przejechaniu 150km dolałem znowu pod korek i było już dobrze z odpalaniem.
  17. nastek79 odpowiedział(a) na nastek79 temat w 1.9TDI
    W momencie pomiaru do pompy podłączony był tylko wakuometr i serwo także nie ma co szukać nieszczelności gdzieś indziej
  18. nastek79 odpowiedział(a) na nastek79 temat w 1.9TDI
    Tak mam pompę z wkręcanym króćcem,wężyki od podciśnienia wymieniłem jakiś czas temu na nowe, zresztą ten pomiar robiony był z ich pominięciem.
  19. nastek79 odpowiedział(a) na nastek79 temat w 1.9TDI
    Czyli rozumiem ze pompa vacum nie wyrabia,i do wymiany
  20. nastek79 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Podłączyłem miernik podciśnienia do mojego auta zaraz przy krućcu pompy vacum załączam filmik Po kolei : 1:odpalam i silnik pracuje na wolnych podciśnienie powoli rośnie 2:jak się ustabilizowało naciskam kilka razy hamulec i gwałtownie podciśnienie spada Napiszcie proszę czy to co się dzieje jest ok czy raczej vacum do wymiany Dodam że mam teraz słabe hamulce oraz wydaje mi się że auto jest trochę słabsze
  21. Pytam bo mam słabe hamulce i biegi nie wchodzą jak powinny tylko z lekkim oporem. Dodam że sprzęgło kpl z dwumasa roczne ok 300km od BRD hamulce to samo niu tarcze zimmermann i klocki ferodo Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.