Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Montaż małej NAVI w B6


regmac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was dokonał montażu małej NAVI w Waszym aucie lub ma wiedzę na temat takiego montażu??

Jestem posiadaczem audi B6 2004 rok z kolorowym FIS. Znalazłem takie części na allegro:

1. Sterowanie http://www.allegro.pl/item511534981_audi_wlacznik_przelacznik_sterownik_nawigacji.html

2. Czytnik http://www.allegro.pl/item517502281_czytnik_nawigacja_dx_blaupunkt_audi_4bo_919_887_e.html

3. Antena http://www.allegro.pl/item511413406_antena_gps_smb_do_mfd_mcd_audi_dx_blaupunkt_f_v.html

I teraz kolejne pytania.

1. Czy jeszcze cos bedzie potrzebne??

2. Czy instalacja sterownika odbywa się na zasadzie plug&play?? Czy trzeba coś ciągnąć pod instalacje??

Czy ktoś z Was ma zdjęcia wyświetlacza w komunikatem NAVI?? Czy czytelnie podaje instrukcje??

Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt na forum jeszcze o takim czymś nie pomyślał :) wszyscy jak już to myślą o dużej navi :mysli: na Twoim miejscu tez rozglądnąłbym się za RNS-E, bo później możesz żałować :mysli: chyba, że ma być mniejszym kosztem to zdecydowanie lepiej kupić jakiegoś palmtopa niż bawić się w małą navi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginalnie i czytnik jest w bagażniku :naughty: mogę zrobić Ci fotki jutro. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja taki czytnik sprzedałem za 250 zł razem ze sterowaniem :P

mam do tego jeszcze mocowanie do bagaznika cały ten duzy plastik jak będziesz chciał to sprzedam tanio :)

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 07:51_________________________________________________instalacji napewno bedziesz potrzebował zeby podłączyc ten panel

z czytnikiem nie powinno byc problemu ale nie mam pojęcia jak podłączyc ten panel ;)

cany trzeba z licznika ciagnąć

ale mysle ze jest to jak najbardziej wykonalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam małą navi z kolorowym fisem, dużej nie kupuje bo będę inwestował w felgi, przyciemnianie szyb itd na wiosnę. Jak można sprawdzić czy to działa w ogóle? Jeszcze tego nie ruszałem :P aha płytkę też tam jakaś jest ale chyba niemiecka i troche porysowana ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc wgrania nawigacji do komputera i wyswietlenia jej na monitorze miedzy zegarami na desce rozdzielczej jesli tak to jaki jest koszt takiej uslugi?

Kolego bardzo proszę o używanie opcji szukaj... Jak widać temat już był poruszany na forum / jarko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc wgrania nawigacji do komputera i wyswietlenia jej na monitorze miedzy zegarami na desce rozdzielczej jesli tak to jaki jest koszt takiej uslugi?

Navi nie da się tylko wgrać.

Musisz mieć czytnik płyt, sterowanie, antenę, instalację w samochodzie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...