Niebieskie A4 Avant B8 lift S-line

Quiz_87

A tu auto po oddaniu do SPA. W końcu zasługuje na dobre traktowanie na najwyższym poziomie ?Przecież to Audi.

Nowy modzik Mata do bagażnika przyszła od Pana z Allegro pasuje idealnie wiec myśle ze spełni swoje zadanie ochrony wnęki przed wózkiem ;)

wczoraj trasa 140 km w dwie strony a średnie spalanie 5.2 L jazda dość dynamiczna jak na 120 km pod maska ;)

Bardzo fajna baza do modzenia i nawet całkiem fajnie wyposażona jak dla mnie, kolorek petarda ! Zawsze chciałem coś w podobie, i w sumie kto wie co się teraz trafi :D

Nie no jeszcze za młoda jest zeby ją polerować :D a co do ramki to nowa jest stąd się błyszczy :)

Oj tam czepiacie sie ramki ?Wiem wiem ze powinna byc klubowa nad tym tez mysle gorliwie ?

Godzinę temu, komoornik napisał:

Nie musi być klubowa, byle nie plastikowy chrom.

:decayed:

Dnia 19.02.2017 o 10:31, Quiz_87 napisał:

Mówisz dynamiczna jazda i 5,2 spalanie... hmmm mi to na luzie z góry auto więcej pali, nigdy nie pojmę tego fenomenu.

Zawartość dodana 3 minutes later
1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

1 minutę temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Najlepiej całkiem bez ramki :)

Zawartość dodana 3 minutes later

18 minut temu, l.e.s.t.e.r napisał:

Po prostu każdy ma inne określenie na "dynamiczną jazdę.  Po mojej jeździe dynamicznej, ktoś kto wyciąga przy dynamicznej spalanie 5,2l, pewnie by nie wyszedł z samochodu o własnych siłach :decayed:

Żona na pokładzie a potem chwile spowalniacz z tira ??

Opony letnie juz czekają w garażu teraz tylko trzeba poczekać na alusy?. Zobaczymy jak bedzie sie woziła audika na 19"?

A tutaj wiosennie. Zmienione alusy na lato wiec teraz sie prezentuje ?.

Edytowane przez Quiz_87

Teraz pomyślałbym o obniżeniu zawieszenia , bo na zdjęciach wygląda trochę jak Allroad :decayed::naughty:

Bardzo ładny lakier , pasuje do auta

Ogolnie jest już obniżony w serii o 3 cm. A tu tak stoi bo wymieniałem opony sam na lewarku stad może takie wrażenie byc ze stoi wysoko ?