Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 B6[BEX] QUATTRO_______OETTINGER

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na Forum już trochę jestem a wiec czas przedstawić swoją CZARNULE

AUDI A4 B6 1.8T BEX QUATTRO 2003r

IMG-20160521-WA0019.jpg

W skrócie o aucie a wiec auto zakupione za pomocą kolegi z forum KRESEK(dziekówa po raz kolejny)
A4 B6 szukałem jakieś 5/6 miesięcy trochę się najeździłem, naszukałem i trochę poszło kasy na paliwo ale wiadomo auta nie kupuje się z zdjęć a wiec trzeba jechać i oglądać...

WYPOSAŻENIE

-SKRZYNIA MANUAL 6 BIEGOWA(jak to w bex-ach występuje)
-CLIMATRONIC DWUSTREFOWY
-RADIO/NAVIGACJA RNS-D
-NAGŁOŚNIENIE BOSSE
-ZMIENIARKA CD(schowek)
-FIS FULL KOLOR
-TEMPOMAT
-FOTELE PEŁNA SKÓRA + LĘDŹWIE ELEKTRYKA + WYSUWANY PODNÓŻEK + PODGRZEWANE(przód)
-KIEROWNICA TRÓJRAMIENNA(skóra perforowana)
-DŹWIGNIA HAMULCA RĘCZNEGO SKÓRA
-GAŁKA ZMIANY BIEGÓW ALUMINIUM/SKÓRA
-2 x PODŁOKIETNIK(przód podświetlany) TYŁ McDONALD
-4 x ELEKTRYCZNE SZYBY
-DOMYKANIE/OTWIERANIE SZYB Z KLUCZYKA
-SZYBERDACH(elektryka)
-PRZEDNIA SZYBA ANTYREFLEKSYJNA
-LUSTERKA FOTOCHROMATYCZNE ELEKTRYKA + PODGRZEWANE
-LUSTERKO WEWNĘTRZNE PRZYCIEMNIANE AUTOMATYCZNIE
-ZAWIESZENIE 1BV(wróciłem do S-LINE bo auto stało na gwincie)
-BI-XENON(środek czerń) + SPRYSKIWACZE REFLEKTORÓW
-PAKIET OŚWIETLENIA WNĘTRZA
-DEKORY SZCZOTKOWANE ALUMINIUM
-S-LINE(wpis na wlepie w książce serwisowej E4J)
-PAKIET OETTINGER(zderzaki przód/tył + progi)
-WYDECH REMUS
-FELGA 18"
Możliwe że o czym zapomniałem jak się przypomni to uzupełnię listę

CO BYŁO ZROBIONE
-Czyszczenie smoka
-Wymiana oleju i filtrów
-Rozrząd
-Czyszczenie przepustnicy + adaptacja(nie było żadnych objaw ale niech ma a co hehe)
-Wymiana uszczelki pod deklem zaworów
-Wymiana czujnika wysokiego ciśnienia od klimatyzacji + nabicie klimy/odgrzybienie itd.
-Wymiana uszczelki pod anteną GPS(płetwa rekina)
-Spawanie tłumika(wyskoczyła mała dziurka)
-Wymiana świec(to pod LPG)
-Komplet opon lato(audi przyjechało na zimówkach)
-RNS-D---> J.Polski + emulator zmieniarki
-LPG wpadło do BEX-a po długich namysłach i kilku godzinnej literaturze o LPG oraz z skontaktowaniem się z Gregor10(pozdrawiam)
 LPG włożone pod 250KM

DO ZROBIENIA
-Dodanie trochę koników(DP + Wirus)
-Wymiana chłodnicy(powoli sypią sie blaszki)
-Wymiana siatki w przednim zderzaku na plaster miodu
-Wymiana oświetlenia wewnątrz na LED + tablica tył + postoje
-Wymiana listw progowych na S-LINE

A tak poza tym zobaczymy co do głowy przyjdzie i jak będzie z budżetem.....POZDRAWIAM

IMG-20160521-WA0037.jpgIMG-20160521-WA0048.jpgIMG-20160521-WA0046.jpgIMG-20160521-WA0047.jpgIMG-20160521-WA0038.jpgIMG-20160521-WA0045.jpgIMG-20160521-WA0044.jpgIMG-20160521-WA0042.jpgIMG-20160521-WA0020.jpgIMG-20160521-WA0041.jpgIMG-20160521-WA0023.jpg

Edytowane przez Łukasz Cieślak

Opublikowano

Bardzo ładna sztuka :good:Wypas niczego sobie, rzadko spotykany pakiet stylistyczny, sporo zrobione a i plany niezłe... gratulacje :)

Opublikowano

Fura bajka :D

Opublikowano

Witaj, co tu robić...... auto koks, miałem też ten zapach co widzę na zdjęciu ale długotrwały to on nie był... skąd ze śląska jesteś?? byłeś we władysławowie w zeszłym roku przypadkiem??

pozdr

Opublikowano

Jest Piękna :) wrzucaj rns-e :) 

Opublikowano

Witaj, 

Gratulacje auta, b. fajna konfiguracja + nietuzinkowy pakiet stylistyczny!

PS. Przyciemnij sobie szybki boczne i tylne.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor
Dnia 20.01.2017 o 19:10, Indi napisał:

Witaj, co tu robić...... auto koks, miałem też ten zapach co widzę na zdjęciu ale długotrwały to on nie był... skąd ze śląska jesteś?? byłeś we władysławowie w zeszłym roku przypadkiem??

pozdr

Tak byłem w zeszłym roku w Władysławowie---------jestem z Powiatu Rybnickiego----------co do zapachu to racja mało trzyma zapach----------Pozdrawiam

Dnia 20.01.2017 o 19:51, black4 napisał:

Witaj, 

Gratulacje auta, b. fajna konfiguracja + nietuzinkowy pakiet stylistyczny!

PS. Przyciemnij sobie szybki boczne i tylne.

Pozdrawiam!

Siema myślałem nad przyciemnianiem szyb ale narazie odchodzą na dalszy plan....... Pozdro

Edytowane przez Łukasz Cieślak

Opublikowano

To Ciebie widziałem, pisaliśmy na fb w grupie audi :)

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Indi napisał:

To Ciebie widziałem, pisaliśmy na fb w grupie audi :)

No fakt racja było tak jak piszesz.....

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Dawno mnie nie było a wiec parę fotek podczas grzebania przy czarnuli

WYMIANA SIATKI W ZDERZAKU

IMG_20170901_160439.jpgIMG_20170901_100812.jpg

 

WPADŁ ISOFIX STRONA PRAWA/LEWA

IMG_20170901_155844.jpg

CZYSZCZENIE PAROWNIKA IZOPROPANOLEM + OZONOWANIE

20170722_102110.jpg

20170722_102125.jpg

20170731_094440.jpg

AWARYJNE OTWIERANIE MASKI ODPIĘŁA SIĘ LINKA

20170722_081426.jpg

20170722_102057.jpg

20170722_102148.jpg

MAŁE CZYSZCZENIE WYDECHU

20170727_185823.jpg

20170727_185741.jpg

20170727_185754.jpg

POZBYCIE SIĘ PIERDZENIA PODCZAS SŁUCHANIA MUZYKI

20170513_194416.jpg

20170513_194406.jpg

NAPRAWA CZUJNIKÓW SAMO-POZIOMOWANIA

IMG_20171014_143518.jpg

IMG_20171014_143611.jpg

WPADŁY LEDY PRZÓD + TYŁ+ ŚRODEK

20170512_105723.jpg

IMG_20170904_201907.jpg

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Solidny UP - widać, ze sporo pracy włożone :good:

Opublikowano

Podoba mi się ten pakiet zewnętrzny,  bardzo dobrze że dbasz o szczegóły tj ten pierdzacy bajer w bagaju który też kiedyś muszę ogarnąć 

Opublikowano
  • Autor

No mi też leży ten pakiet..... taki całkiem inny niż ogólnie spotykane B6 nie mówiąc o zderzakach S_LINE bo też  robią wrażenie!!! A przy aucie to zawsze sie dubie taka choroba że auto musi być na TIP-TOP ogólnie co umie to robie sam szkoda że budżet nie pozwala czasami na wiecej hehehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.