Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Egr, zawór n75 czy turbina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Jako iż nie znam się za dobrze na mechanice to mam do was pytanie, podczas jazdy gdy wcisne gaz do końca powyżej 2,5 tys obrotów zaczyna hamować samochód tzn tak jakby puszczać gaz i za chwilę znów go dodawać takie jakby szarpanie, zauważyłem też że gdy stopniowo powoli wciskam gaz to osiągnę większą prędkość i obroty, ale i tak później zaczyna robić się to samo, chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś miał taki przypadek albo spotkał się z czymś takim, silnik to 1.9 tdi 90km bez żadnych modòw

Opublikowano

Mam podobny problem, z tym że w moim przypadku jak poczuję, że auto zaczyna hamować to jednocześnie wpada w notlauf i nie idzie dalej przyspieszać. Masz jakieś błędy na VAGu?

Opublikowano

Rowniez mam podobnie, jedyne roznice sa takie, ze jak nadal trzymam gaz do oporu to za chwile znowu przyspiesza jak rakieta, potem znowu muli i znowu przyspiesza i tak w kolko i ciagnie tak do 180 i dalej z przerwami. Druga roznica jest taka ze nie zawsze to robi.. Rano potrafi tak cudowac, a wieczorem leci bez zadnych przerw. Weze podcisnienia wymienilem, wszystkie filtry rowniez. Silnik afn 98'

Opublikowano

polecam przeczytac dokladnie ten temat na forum golfa http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=35&t=563633

co prawda inny kod silnika ale to nadal 1.9 tdi i zasada ta sama
szczegolowy opis gdzie szukac w przypadku problemow z doladowaniem, sam aktualnie to przerabiam i ide po kolei, teraz bede zmienial gruszke

Edytowane przez pdk

Opublikowano

Wlasnie nie do konca ta sama, zalezy jaki kod silnika bo duzo silnikow 90km nie mialo vnt tylko wg wiec zupelnie odwrotna zasada sterowania turbina

Opublikowano

Panowie... najlepiej podpiąć komputer i zobaczyć jakie są błędy.. (o wykonaniu logów nie wspominając)

Ja mam 90KM i mam zmienną geometrię, u mnie to ona była odpowiedzialna za tzw. hamowanie...

A to hamowanie to nic innego jak przechodzenie silnika w stan awaryjny.. zmienna geometria stoi i podczas przyśpieszania turbo wkręca się na takie obroty że załącza się tryb awaryjny, jakby nie to, to wirnik wchodziłby na takie obroty że by wyskoczył z turba :)

Edytowane przez cabanmat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.