Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pomoc w wyborze felg 18 :P

Które felgi ?

  1. 1. Które felgi ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Boberek , felunek to kwestia gustu i to normalne że jednym polerki się podobają innym nie, zdania będą podzielone obojętnie o jaką fele nie zapytasz. Nie oczekuj 100% poparcia w stosunku do wybranego modelu felgi - gdyby wszystkim zgodnie się jeden wzór podobał byłoby nudno - zapytałeś o doradztwo na forum ( i dobrze ) wybrałeś najodpowiedniejszy rozmiar a ostateczna decyzja wyboru modelu należy do Ciebie i głównie Tobie się ma podobać - chcesz polerki, KUPUJ - nie ostatnie Twoje autko i nie ostatnie Twoje fele - raz polerki kup i zawsze będziesz mógł powiedzieć ( osobiście miałem, podobały mi się lub nie ) :wink4:

Opublikowano
  • Autor

chyba tak zrobie :) w sobote sie wybiore :P

522102631

konkretenie po te :P

Opublikowano

boberek

Piter..ale Mirona furka ma :

a) inny kolor

B) chromki

Z całym szacunem ..poczekaj do spota to wybije Ci te pomysły z glowy :decayed::tongue4:

Opublikowano

boberek ja oczywiście tylko piszę jak jest - to musi być Twoja decyzja - absolutnie nie namawiam

Opublikowano

Moim zdaniem (pisalem o tym juz XX razy) - mam to za***ista fela... u Trzenia (czarny kolor + pakiet chrom) :decayed:

Opublikowano

Fela jest za***ista ale na jasnym aucie coś brakuje odbicia... :) najważniejsze, że tragedii nie ma :) Kup rs6 i będzie po kłopocie :hi:

Opublikowano
  • Autor

hmm

wiem kupie 15 cali :) stalaki i fajne kołpaxy :P

Opublikowano
  • Autor

tez sie zastanawiałem ale mi si enie podobaja :(

Opublikowano

chyba tak zrobie :) w sobote sie wybiore :P

522102631

konkretenie po te :P

:naughty: Będzie kozak :kox:

Opublikowano

Ja na nie poluje.. :kox:

według mnie one są ładniejsze niz seria Audi :gwizdanie: sam chciałem je zakładać(wersje black) ale zdeklasyfikowała mnie ich cena... bez opon :kwasny: a przecież 16ek takich to nawet nie warto zakładać by było bo efekt mizerny :thumbdown:

Opublikowano

Popytaj Nowaka_zg tez kupil te felgi 19" i nie wiem czy 2 tyg na nich jezdzil i zmienia.

i jezdzilem ok 2 miesiace na nich

zmieniam dlatego bo wypatrzylem inne !

a nie dlatego ze sa zle

wczesniej tez kupilem 17" i jezdzilem na nich rok ...

po prostu lubie zmieniac felgi

a jesli tych nie sprzedam to nie zmieniam.

Opublikowano
  • Autor

no ja mam nadzieje ze uda mi sie kupic w sobote ;)

Opublikowano

no ja mam nadzieje ze uda mi sie kupic w sobote ;)

Obiecałes , ze to przemyslisz :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

no przemysle ale nie znaczy to ze nie kupie ;P

Opublikowano

mi sie wydaje ze jednak b6 dobrze wyglada na tych felgac :wink4: nawet na tym jasnym kolorze :good: ale przyznam ze i tak nr 1 jest the best :cool1:

Opublikowano
  • Autor

524688617

[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 09:49_________________________________________________523607152_2[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 09:53_________________________________________________523607645_2 to jest ta z numeru 1

Opublikowano

Piotrek ... pierwsza jest gitarrra :kox: ...a druga to jeszcze lepsza :good: :good:

Opublikowano

pierwsza jest super. do tego grill z obramówką na czarno i będzie :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.