Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] a oto moja audiczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2d39aa227266f60b.html37beda9cf2301c44.htmldf4daa79ddb815f2.html3369baa0f352a9b4.htmle5efbc8242ed275f.html

Witam to jest moje a4 z 07.10.1999r z aktualnym przebiegiem ok 229kkm kupilem jak miala ok 220 nic w niej nie ulepszalem moze podsunie ktos jakis ciekawy pomysl

wielkie dzieki i pozdrawiam

aktualnie jest na stalowch felgach :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d39aa227266f60b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5efbc8242ed275f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3369baa0f352a9b4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df4daa79ddb815f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1c664fd6565d2ca.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d29dec5a31dc335.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eeac69c175f6eb5f.html

Opublikowano

Posiadam indetyczną A4 :hi:, tylko żę inny kolor :naughty:.

Gratki za udany zakup :good:.

Opublikowano

Fela, obnizyc zawias, i sciema.

Tyle na poczatek.. :)

Nie bawilbym sie w relingi.. :decayed:

Opublikowano

dobry wybór gratulacje i oby sie dobrze sprawowała

Opublikowano

Kolorek ładniutki ,a bez relingów wygląda :kox::cool1:

Opublikowano

Bardzo ładna :good: Gratulacje!

Po pierwsze to zapraszam do tego tematu: http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/ tam masz temacik o spocikach w Chełmie :wink4: Jest tam kilka osób które ostro udzielają się na forum i są bardzo pomocne w wielu dziedzinach :naughty: Pozdro dla Solarka i mrogala :wink4:

Po drugie masz fajną serię, ale na początek kupuj HIDa i będziesz miał xenon :kox: autko będzie wyglądało cudownie, wiem co mówię :gwizdanie:

Po trzecie felgi na wiosnę min. 17'' :cool1: lekko obniżyć zawiasik i będzie bajka :)

Pozdro :hi:

Opublikowano

2d39aa227266f60b.html37beda9cf2301c44.htmldf4daa79ddb815f2.html3369baa0f352a9b4.htmle5efbc8242ed275f.html

Witam to jest moje a4 z 07.10.1999r z aktualnym przebiegiem ok 229kkm kupilem jak miala ok 220 nic w niej nie ulepszalem moze podsunie ktos jakis ciekawy pomysl

wielkie dzieki i pozdrawiam

aktualnie jest na stalowch felgach :hi:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 13:19_________________________________________________http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d39aa227266f60b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e5efbc8242ed275f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3369baa0f352a9b4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df4daa79ddb815f2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1c664fd6565d2ca.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3d29dec5a31dc335.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eeac69c175f6eb5f.html

Czesc kolego :hi: witamy kolejnego Chelmianina :good:

ladna koza :) gdzie Cie zazwyczaj mozna spotkac :) ???

Ja proponuje na poczatek moze HIDa tak jak kolega rafalekx napisal, wydatek niewielki a efekt koxik :kox: Ja bede u siebie X montowal w najblizsza sobote, wiec jak masz jakies pytanka to ten tego :gwizdanie:.

Zapraszamy oczywiscie na spoty Chełmskie jak i Lubelskie wszelkiej masci :cool1::hi:

Bardzo fajnie wyglada bez relingow, tylko jakas glebe dac 1BE :naughty: i kolko i pucowac dbac i jezdzic

pzdr

Opublikowano
  • Autor

sluchajcie moze mi ktos poleci jakiegos hida ktorego juz zakladal i da dobry efekt wydaje mi sie ze 6000K bedzie git co wy na to?

Opublikowano

sluchajcie moze mi ktos poleci jakiegos hida ktorego juz zakladal i da dobry efekt wydaje mi sie ze 6000K bedzie git co wy na to?

podbij na priv

Opublikowano

Autko cud miód malinka :kox::good: zapraszamy na spociki Chełmskie :> jak zobaczysz klubowe autka na miescie z oznaczeniami to dwaj znaki :decayed::naughty:

Opublikowano

Extra Avancior :kox: U mnie jeżdzi w tym samym kolorze ale A6 Avant ma załozone chromy i felge 18 cali wygląda :kox: wiec polecam pomyśleć o chromie :gwizdanie: noi feldzie min 16" a HID to musowo wstawiać :kox:

Opublikowano

Fajny avant :good: a kolorek :kox:

Opublikowano
  • Autor

nad kolami mysle. Hid bedzie napewno tylko nie wiem czy w tym miechu dam rade ale cos wykminie :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.