Treść opublikowana przez kyrbob86
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
z tego co pamiętam to nie kopcił tak wcześniej po rusie dopiero zaczął od niedawna
-
[B5 AJM] Zawieszenie Przód Puka na dziurach i Kocich łbach
Panowie mam podobny problem na kocich łbach i przejazdach kolejowych czy tramwajowych jest straszne pukanie wręcz walenie jakby zaraz miało coś odpaść, cala zawiecha była robiona w zeszłym roku i na stacji kontroli facet nie stwierdził żadnych luzów jeden magik niby twierdzi ze to amor czy to jest mozliwe?? slychać to z lewej strony moze po środku a fachman stwierdził że to amor z prawej. Dodam jeszcze że zaczynam odczuwać lekkie drgania na kierownicy lecz końcówi tez byly wymieniane w zeszłym roku jak robiłem cały przód[br]Dopisany: 12-05-2010, 10:45:01_________________________________________________POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B5 AFN] Kopci na czarno a moc jest i idzie jak burza.
koledzy a ja ma sie wirusa i kopci na czarno to co to oznacza????
-
[B6 AWX] Kopci na czarno
koledzy a ja ma sie wirusa i kopci na czarno to co to oznacza????
-
[ALL B5] Klekot popychaczy ? nagranie
panowie podłanczam się do tematu tylko ze u mnie klekocze cały czas co mam robić i jakie koszta z góry dziękuje
-
[ALL B6] Wymiana kolumny kierowniczej
dokładam się panowie do tematu mam ten sam problem i myślę ze czeka nas wymiana całej kolumny ktoś orientuje się jaki jest koszt tej roboty ??
-
[B5 AFN] Spory luz na kierownicy?
mam pytanie kolego ja tez mam u siebie luz na kierownicy magiel zrobiony a puka dalej czy da się dokręcić tak jak u ciebie i będzie spokój czy trzeba wymienić cala kolumnę, jeżeli dokręcić kiere to trzeba tez jakoś poduchę chyba wyciągnąć
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam po długim okresie czas na umieszczenie nowego zdjęcia przygotowanego do zimy. Co prawda dużych zmian nie ma ale jak dla mnie są ogromne, przepraszam za jakość ale tylko miałem pod ręką tel. <a href="http://picasaweb.google.pl/lh/photo/eGaGem0fkw8JDZRHsKZTww?feat=embedwebsite"><img src="http://lh6.ggpht.com/_xwrf0X3FAvY/St9ID1u_qUI/AAAAAAAAA1A/5q_WKdkWEU8/s800/17102009.jpg" /></a>[br]Dopisany: 21-10-2009, 19:47:34_________________________________________________Z CIĘŻKIM BÓLEM SERCA MUSZE SPRZEDAĆ SWOJA NIUNIE GDYŻ MAM W TYM ROKU WESELE I POTRZEBUJE PIENIĘDZY http://moto.allegro.pl/item1027291263_a4_1_9_tdi_110km_avant_avg_2000r.html CENA JAKA MNIE INTERESUJE TO 18.900 TYS. OCZYWIŚCIE DO NEGOCJACJI
-
[B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
dzieki kolego zaraz zamawiam
-
[B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
mam kolego 4 poduszki, a4 1.9 Tdi avant 99 model 2000, jezeli masz kolego mozliwość sprawdzić to proszę o pomoc z góry dziekuje
-
[B5 AVG] Sterownik poduszek (sensor air bag)
koledzy a czy ten sterownik będzie tez pasował do mnie mowie o numerach czy będą takie same?
-
[B5 AVG] Sterownik airbaga
witam kolegów mam pytanko jak można sprawdzić numery sterownika airbagu, ponieważ pali mi się błąd i nie można go zgasić kompem i mechanik stwierdził ze padł i trzeba go wymienić tylko jaki on ma numer;/ z góry dziękuje
-
[B5 ADR] Problem z krzyżakiem
witam. mam ten sam problem panowie, coś stuka w kierownicy jak kręcę w prawo i lewo.bylem z tym u mechanika i powiedział ze jest do wymiany cala kolumna i wycenił mi to na ok 1000zl już z robocizna oczywiście, powiedział tez ze to mojemu bezpieczeństwo nie zagraża tylko tyle ze będzie mnie to denerwować. Dodam jeszcze ze mam maglownice i zawieche całą nowa.
-
[B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
a co z płukanką silnika robić (jezeli tak to czym??) czy lepiej nie ryzykować, tylko zalać olej 3 tys zalać znów 3 tys a później już normalnie co 10 tys...
-
[B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
to wychodzi na to że mam wymienić i to jak najszybciej olej na 10 w40 a nawet na 5 w 40 chociaż co do tego drugiego mam pewne obawy bo nie jestem na 100% pewien czy ten przebieg jest rzeczywisty.Mówicie że zrobić płukankę jaki środek użyć?? Olej Mobil czy Motul?? Ewentualnie może nie robić plukanki żeby jak bedzie jakiś syf niczego nie zapchał....
-
[B5 AVG] Czy zmienić olej powyżej 260.000 km ? Na jaki ?
Panowie mam problem. Jak kupiłem auto to miało przejechane 220tys. nie było żadnej informacji na jakim oleju jeździł do tej pory. mechanik który wymieniał mi wszystko po kupnie auta stwierdził ze był zalany 15 w 40 i taki mi zalał. Na dzień dzisiejszy mam już 260tys i dalej jeżdżę na Mobil 15 w40 po przeczytaniu wszystkich postów zastanawiam się co mam zrobić. mechanik który robił mi wszystkie naprawy powiedział mi ostatnio ze nie przechodzi się w gore jeżeli chodzi o olej z 15 na 10 itd. Ja wiem ze ten olej na którym jeżdżę na dzień dzisiejszy 15 w 40 nie jest zbyt dobry dla mojego silnika i turbiny . dodam jeszcze ze oleju doleje czasami 100ml na 10 tys ale silnik mam w miare suchy. Pytanie do was droczy klubowicze co mam teraz zrobić?????
-
[B5 AEB] Zmiana Oleju z 15W na 10W
Panowie mam podobny problem. Jak kupiłem auto to miało przejechane 220tys. nie było żadnej informacji na jakim oleju jeździł do tej pory. mechanik który wymieniał mi wszystko po kupnie auta stwierdził ze był zalany 15 w 40 i taki mi zalał. Na dzień dzisiejszy mam już 260tys i dalej jeżdżę na Mobil 15 w40 po przeczytaniu wszystkich postów zastanawiam się co mam zrobić. mechanik który robił mi wszystkie naprawy powiedział mi ostatnio ze nie przechodzi się w gore jeżeli chodzi o olej z 15 na 10 itd. Ja wiem ze ten olej na którym jeżdżę na dzień dzisiejszy 15 w 40 nie jest zbyt dobry dla mojego silnika i turbiny . dodam jeszcze ze oleju doleje czasami 100ml na 10 tys ale silnik mam suchy. Pytanie do was droczy klubowicze co mam teraz zrobić?????
-
[B5 AVG] Dziwne buczenie przy 80km/h i 110 km/h
dzieje się to na stałej prędkości 80 i na stałej prędkości 110
-
[B5 AVG] Dziwne buczenie przy 80km/h i 110 km/h
dzisiaj zauważyłem ze to tylko odbywa się na 5 biegu (skrzynia manualna)
-
[B5 AVG] Dziwne buczenie przy 80km/h i 110 km/h
tak nie ma różnicy czy letnie czy zimowe
-
[B5 AVG] Dziwne buczenie przy 80km/h i 110 km/h
Witam wszystkich od jakiegoś czasu zauważyłem ze przy prędkości 80km/h i przy 110km/h słychać dziwne BUCZENIE w samochodzie, Wydaje mi się że dźwięk wydobywa się z przodu samochodu ciszej jest przy prędkości 140 niż przy tamtych wartościach. czy ktoś wie co to może być, czy ktoś już coś takiego przechodził, proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu bo jest to strasznie uciążliwe.
-
[B5 AFN] Po wymianie poduszek silnika+skrzyni TUBA w środku
Witam, mam ten sam problem po wymianie poduszek ale nie wiem jakie, zapłaciłem za dwie 250zl pewnie jakaś kupa zaczęło mi buczeć w środku, czy to z czasem przejdzie??
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
Apropo speców od blacharki na Szerokiej, potrzebowałbym ich dokładny adres jak tam dojechać bo mam mały mankament do zrobienia i szukam kogoś kto mi to zrobi dobrze
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W sobotę zakupiłem felgi co prawda 16" ale mogą być z oponami Michelin o rozmiarze 205/55/R16 ze stanem bieżnika 7mm oczywiście letnie <a href="http://picasaweb.google.com/lh/photo/GdLatElAcn4-tkN8ZlEtbw?authkey=Gv1sRgCL_O2ZLbk73sogE&feat=embedwebsite"><img src="http://lh5.ggpht.com/_xwrf0X3FAvY/Savz4PopboI/AAAAAAAAAgE/y5RyNDzC474/s800/28022009019.jpg" /></a> Zdjęcia z nowymi felgami już za miesiąc
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
te felgi przejeździły w Niemczech pół roku wiec są prawie nowe więc za takie pieniądze myślę ze warto i to na dodatek z oponkami tylko zastanawiam się czy ET będzie pasowało do mnie