Jump to content
IGNORED

[B5 AFN] Po wymianie poduszek silnika+skrzyni TUBA w środku

Miron
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich. Moja Dzidzia dostała nowe poduszki pod silnikiem i skrzynią biegów. Wczesniej przy rozgrzanym mialem efekt drżenia auta i wibracje drażka zmiany biegów. Dolegliwości ustąpiły tylko pojawił siędziwny hałaś w srodku miedzy 1500 a 2000 obrotów tuba tak jabym mial półsportowy wydech ...takie buczenie. Czy cos takiego to normalny objaw po wymianie poduszek na nowe ?? (nie są oryginalne ale tez nie badziewiaste) czy coś mogli mi zle złożyć albo coś za mocno dokręcic ??

jakie załozyles??

kurcze no wlasnie zapomnialem nazwy :/// bede wiedział w poniedzialek... poducha pod silnik 1 sztuka 150zł kosztowała pod skrzynie bodaj 75/85 zł. Moze kurcze za twarde ?? :/

jak nie zalozyles lemfordera albo ori to masz to co masz.Ja placilem 500 za 2szt

moga byc ale wolałbym lemfordera zapakowac ;)

też bym był za lemforderem

Wsadzili mi poduchy Kagera no i wymienili teraz na Lemfordera. BEZ PORÓWNANIA.!!.chociaz znowu trzesie mi sie lewarek od skrzyni biegów :/// No nic spróbuje łacznik elastyczny chociaz wygląda OK. Nie polecam 1 firmy ...i proszę przemyśleć i nie oszczedzać na tej części ..no chyba ze tylko w moim przypadku taka tuba była:)). Pozdrawiam

Witam, mam ten sam problem po wymianie poduszek ale nie wiem jakie, zapłaciłem za dwie 250zl pewnie jakaś kupa zaczęło mi buczeć w środku, czy to z czasem przejdzie??

nie nie przejdzie a z czasem będzie gorzej...

wsadzaj lemfordera