Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Proszę o analizę błędów


soeren

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, :decayed:

W piątek tj. 02.01.2009 auto po postoju i małych mrozach nie odpaliło - pewnie aku, dzisiaj odpaliłem VAG-COM-a i pokazało następujące błędy:

blok 01-Engine: wyglądał tak

1111nx9.jpg

w634.png

blok 18-Aux. Heat tak:

22222ry2.jpg

w636.png

Dziękuję za zainteresowanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za podpowiedź, lecz niewiele pomogłeś, zanim umieściłem zapytanie postarałem się poszukać czegoś na ten temat w necie i jedyne co znalazłem to występowanie kodu 18080 ale w przypadku VW i jest to diagnoza uszkodzonego sterownika (czujnika) od załączania wentylatora chłodzenia chłodnicy. A jak moja (być może zbyt mała) wiedza mówi mi o tym, że w moim aucie wentylator jest na wiskozie. I dlatego proszę o wyjaśnienie, ponieważ auto b. długo się nagrzewa a jak już się nagrzeje to po minutowym postoju temp. zaraz spada. Zastanawiałem się nad wymianą termostatu i teraz po tym błędzie nie wiem czy jest sens :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Próbowałeś skasować te błędy? :cool1:

z pierwszego błędu wynika ,że immo zablokowało rozruch,ale tym sie nie przejmuj.... :wink4: ma to co drugi z nas :rolleyes:

skasuj błędy i spróbuj odpalić samochód

co do termostatu to zrób logi 007 na zimnym[najlepiej rano] oraz na ciepłym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dwa ostatnie błędy ze standheizungiem są na 100% związane z tym, że auto długo stało i ma problem z aku

Pewno termostat do wymiany poza tym... Jaka temperatura na blacie i w vag-comie (post Pawła69)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...