Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Przewrażliwiony czy dźwięk łańcuszka pompy oleju?


Lastk

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę Kolego że nie jesteś jeszcze zdecydowany którą z opcji wybrać. Rozmawialiśmy przez telefon co ja robiłem, czyli moduł pompy z zębatkami . Jak coś to dzwoń to podjadę i posłuchasz mojego silnika jak pracuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kalaf napisał:

czyli moduł pompy z zębatkami

zębatki ma teraz, nowsza wersja to koła zębate lub wymiana na 1.9 ale tylko z wymianą wału aby "sztywnego" silnika nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FUTURUM napisał:

zębatki ma teraz, nowsza wersja to koła zębate lub wymiana na 1.9 ale tylko z wymianą wału aby "sztywnego" silnika nie było...

chodziło mi właśnie o koła zębate, o ile dobrze pamiętam to u was kupowałem cały zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kalaf napisał:

Widzę Kolego że nie jesteś jeszcze zdecydowany którą z opcji wybrać. Rozmawialiśmy przez telefon co ja robiłem, czyli moduł pompy z zębatkami . Jak coś to dzwoń to podjadę i posłuchasz mojego silnika jak pracuje :hi:

Dzięki, podjade tylko musze znalesc termin wolny  :facepalm: na pewno sie odezwę, bardzo mi pomogła rozmowa z Tobą :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mamy winowajce :facepalm: Mechanik zaczął sprawdzać najpierw od góry silnika i podziękowały 4 x popychacze zaworów. Żeby tego było mało to żeby je wymienić to głowica do góry i wszystko co się z tym wiąże... oczywiście zamówiliśmy 16 sztuk popychaczy zaworów i części pod głowice.

Macie jakieś doświadczenia w takich przypadkach, na co szczęgólnie zwrócić uwagę, co wymieniać przy okazji bo np. tanie... Dzięki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej naprawy zazwyczaj wyciąga się lub opuszcza się silnik aby wysunąć w tył ośke  Ale, są też i ci tak robią.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...