Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przez chwilę migają oba kierunkowskazy przy wyłączeniu podczas skrętu kierownicy


mr-honest

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!  Mam dziwny czasem irytujacy problem a mianowicie czasem kiedy skręcam z wlaczonym kierunkowskazem (niewazne czy lewy czy prawy) po skończonym manewrze prostuje kierownicę zamiast zgasnac na chwile migaja jednorazowo oba kierunki... Co moze być przyczyną? Dodam ze dzieje sie tak tylko przy wylaczeniu kierunkowskazu przy skrecie kierownica. Kiedy delikatnie zrobię to ręką wylacza się normalnie. Podejrzewam ze to dzwignia kierunkowskazu odbija za bardzo w lewo czy prawo podczas wyłączenia i migaja oba... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manetka chodzi z oporem czy bardzo lekko? może sprężynka odpowiedzialna za ruch manetki jest już wyrobiona Ale wtedy włączał by się jeden zaraz po drugim a nie oba na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na liczniku to widzę. Musze kogoś podstawic i sprawdzić jak jest na zewnątrz ale może faktycznie to tylko na blacie... Jesli by tak było to tam żaden problem, chodzi mi bardziej o to jak mogą to odebrać inni kierowcy jeśli widać to na zewnątrz... 

Manetka chodzi raczej bym powiedział z oporem i czuc konkretne kliknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie dokładnie to samo i jest tak jak kolega @lisekexeter napisał. Na desce mi delikatnie mignie, jednak na zewnątrz nie (sprawdzałem :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...