Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plują na moją A4


Gość sector

Rekomendowane odpowiedzi

Co do złośliwości ludzkiej to powiem że kumplowi ktoś porysował cały bok w świeżo nabytej Omedze.

Teraz innemu przebili dwa koła w E46.

Normalnie masakra.

Na bloku mamy monitoring, kamery przed klatkami, ale d*pa z tego bo Administracja odmawia udostępnienia lub tłumaczą się że zostało już skasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do złośliwości ludzkiej to powiem że kumplowi ktoś porysował cały bok w świeżo nabytej Omedze.

Teraz innemu przebili dwa koła w E46.

Normalnie masakra.

Na bloku mamy monitoring, kamery przed klatkami, ale pupa z tego bo Administracja odmawia udostępnienia lub tłumaczą się że zostało już skasowane.

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bloku mamy monitoring, kamery przed klatkami, ale pupa z tego bo Administracja odmawia udostępnienia lub tłumaczą się że zostało już skasowane.

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

...a wliczane są pewnie w czynsz :tongue4:

Teraz pytanie czy czystą śliną czy "z wróblem". Jeśli to drugie to szukaj tych z katarem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

...a wliczane są pewnie w czynsz

W czynsz nie są wliczone, ale też nie są to atrapy bo można sobie w TV zobaczyć obraz z tych kamer (po podłączeniu do anteny zbiorczej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

...a wliczane są pewnie w czynsz

W czynsz nie są wliczone, ale też nie są to atrapy bo można sobie w TV zobaczyć obraz z tych kamer (po podłączeniu do anteny zbiorczej).

e to super macie monitoring - kupuj nagrywarkę i masz wszystko nagrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SECTOR po przeczytaniu twoich trzech tematów: "sikają.. plują.. rzygają na moją A4 " ręce opadły mi do reszty.. :thumbdown: Ten temat też przerzuciłbym do Kosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SECTOR po przeczytaniu twoich trzech tematów: "sikają.. plują.. rzygają na moją A4 " ręce opadły mi do reszty.. :thumbdown: Ten temat też przerzuciłbym do Kosza...

sorry ale taka jest żeczywistość w naszym kraju - mi też ręce opadają

widzę ,że http://www.a4-klub.pl/smf/rzygaja_na_moja_a4-t60489.0.html;msg647782#msg647782 trafił do kosza

no przepraszam ,że byłem zbyt dosłowny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez przeczytałem 3 twoje tematy i nie zdarzyłem odp na temat rzygania .... sikają , plują , rzygają, sra... wiec jak to czwarte się stanie proszę zrób fotki i wstaw :decayed: i damy to strefy śmiechu , bo naprawdę już nie wiem czy mnie to śmieszy czy mam płakać :blink:, ale ogólnie to poprawiłeś mi dziś humor na cały dzień :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zamknąć i skasować temat?

Te inne także?

popieram, trzeba zamknąć ten temat, bo już bezsensowna dyskusja z tego wniknęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat umarł, a powtarzanie jeden po drugim, że ten temat jest bez sensu jest .. :OMG:

.. bardzi intrygujące!

:polew: :polew: :polew: :polew: Może ukaże się jakieś drugie dno tego tematu.. :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zamykał. Mnie się podoba twórczość Sekatora... :decayed:

I jak, cały czas plują?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tych bzdur nie mozna czytać.Za chwile bedą sr** na niego i zygać.zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...