Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plują na moją A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do złośliwości ludzkiej to powiem że kumplowi ktoś porysował cały bok w świeżo nabytej Omedze.

Teraz innemu przebili dwa koła w E46.

Normalnie masakra.

Na bloku mamy monitoring, kamery przed klatkami, ale d*pa z tego bo Administracja odmawia udostępnienia lub tłumaczą się że zostało już skasowane.

Opublikowano

Co do złośliwości ludzkiej to powiem że kumplowi ktoś porysował cały bok w świeżo nabytej Omedze.

Teraz innemu przebili dwa koła w E46.

Normalnie masakra.

Na bloku mamy monitoring, kamery przed klatkami, ale pupa z tego bo Administracja odmawia udostępnienia lub tłumaczą się że zostało już skasowane.

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

Opublikowano
Na bloku mamy monitoring, kamery przed klatkami, ale pupa z tego bo Administracja odmawia udostępnienia lub tłumaczą się że zostało już skasowane.

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

...a wliczane są pewnie w czynsz :tongue4:

Teraz pytanie czy czystą śliną czy "z wróblem". Jeśli to drugie to szukaj tych z katarem :polew:

Opublikowano

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

...a wliczane są pewnie w czynsz

W czynsz nie są wliczone, ale też nie są to atrapy bo można sobie w TV zobaczyć obraz z tych kamer (po podłączeniu do anteny zbiorczej).

Opublikowano

hehehhe znaczy ,że te kamerki co tam macie to atrapy i niechcą się przyznać - hihihi

...a wliczane są pewnie w czynsz

W czynsz nie są wliczone, ale też nie są to atrapy bo można sobie w TV zobaczyć obraz z tych kamer (po podłączeniu do anteny zbiorczej).

e to super macie monitoring - kupuj nagrywarkę i masz wszystko nagrane

Opublikowano

SECTOR po przeczytaniu twoich trzech tematów: "sikają.. plują.. rzygają na moją A4 " ręce opadły mi do reszty.. :thumbdown: Ten temat też przerzuciłbym do Kosza...

Opublikowano

SECTOR po przeczytaniu twoich trzech tematów: "sikają.. plują.. rzygają na moją A4 " ręce opadły mi do reszty.. :thumbdown: Ten temat też przerzuciłbym do Kosza...

sorry ale taka jest żeczywistość w naszym kraju - mi też ręce opadają

widzę ,że http://www.a4-klub.pl/smf/rzygaja_na_moja_a4-t60489.0.html;msg647782#msg647782 trafił do kosza

no przepraszam ,że byłem zbyt dosłowny

Opublikowano

no ja tez przeczytałem 3 twoje tematy i nie zdarzyłem odp na temat rzygania .... sikają , plują , rzygają, sra... wiec jak to czwarte się stanie proszę zrób fotki i wstaw :decayed: i damy to strefy śmiechu , bo naprawdę już nie wiem czy mnie to śmieszy czy mam płakać :blink:, ale ogólnie to poprawiłeś mi dziś humor na cały dzień :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

temat nei ma sensu wogle dla mnie jako zart tak i rozmowy o niczym :), panowie dysk przeladujemy jak bedziemy takie tematy rozpoczynac :wink4:

Opublikowano

Może by tak zamknąć i skasować temat?

Te inne także?

Opublikowano

Może by tak zamknąć i skasować temat?

Te inne także?

popieram, trzeba zamknąć ten temat, bo już bezsensowna dyskusja z tego wniknęła.

Opublikowano

Temat umarł, a powtarzanie jeden po drugim, że ten temat jest bez sensu jest .. :OMG:

.. bardzi intrygujące!

:polew: :polew: :polew: :polew: Może ukaże się jakieś drugie dno tego tematu.. :kox: :kox:

Opublikowano

Ja bym nie zamykał. Mnie się podoba twórczość Sekatora... :decayed:

I jak, cały czas plują?? :decayed:

Opublikowano

juz tych bzdur nie mozna czytać.Za chwile bedą sr** na niego i zygać.zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.