Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Czujnik temperatury paliwa


Zygal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio na przeglądzie komputer pokazał, że jest uszkodzony ( czujnik temp. paliwa )

I mam pytanie czy może to powodować zapalanie kontrolki ( Check ). Kontrolka gaśnie jak odpalimy samochód ponownie 3-4 razy pod rząd.

A jak kontrolka się pali podczas jazdy nie ma różnicy w pracy silnika.

Samochód odpala też za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcę odgrzać sprawę czujnika temperatury paliwa, vag wskazał mi błąd, zlokalizowałem go i okazało się, że przewody elektryczne są wyrwane z czujnika, w aso powiedzieli, że cena czujnika 70 zł, czy ktoś sam wymieniał ten czujnik? ja nie mogę się do niego dobrać, bo jest zaraz za filtrem paliwa i przeszkadzają przewody paliwowe. może jakaś podpowiedź, jak się do niego dostać? czekam na sugestie. nadmienię, że nie mam problemów z odpalaniem, ani z pracą silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja go wymieniałem w ASO.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2009, 23:59_________________________________________________ale jakoś drożej wyszło... :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze się pod temat :)

Ostatnio też zauważyłem, że są wyrwane z kostki przewody od czujnika temperatury paliwa i takie mam pytanie, czy ktoś z was jest w stanie zrobić fotkę lub opisać, który przewód w którym pinie powinien się znajdować ? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 16:55_________________________________________________Udał się ustalić jak mają być kabelki podpięte :)

3fdb6549e9bd0449med.jpg

1. Przewód zielono-szary - po stronie zaokrąglonej kostki

2. Przewód szary - po stronie płaskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...