Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Klekot by. Ponury


Ponury

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, uszol napisał:

Dobrze sie tu dzieje, jak juz 205/35 jest w planach to zaraz będą pytania o spasy. Lubie to! :decayed:

Tarcze tylne z czego?

Chodzi Ci o nazwę ?  ATE, takie są aktualnie i rozmiar jest ich też oryginalny. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo textara brac, jakość wykonania i powłoka antykorozyjna kładzie konkurencje na łopatki a dwa textar szedł na pierwszy montaż.

Ze swojego auta sciagnalem textary tarcze i klocki, na tarczach widniał jeszcze nr oem i logo audi, klocki to samo. Wytrzymały 18 lat, wiecej chyba mówić nie musze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, uszol napisał:

Bylo textara brac, jakość wykonania i powłoka antykorozyjna kładzie konkurencje na łopatki a dwa textar szedł na pierwszy montaż.

Ze swojego auta sciagnalem textary tarcze i klocki, na tarczach widniał jeszcze nr oem i logo audi, klocki to samo. Wytrzymały 18 lat, wiecej chyba mówić nie musze :hi:

Tak naprawdę brałem te bo nic Ciekawego mi nie zaoferowano i za bardzo nie miałem czasu szukać jakiś innych opcji, a potrzebowałem samochód na wyjazd, a że stosowałem wcześniej ATE i   za bardzo mnie nie zawiodły los padł na to, ale będę miał na uwadze Twoją propozycję co do kupna tarczy, a myślę ze niedługo będzie czas na wymianę przednich tarcz i klocków, swoje km już mają :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu rób przód na 312mm, jarzmo nr 451 z a6 c5 badz paska b5 2.5 tdi 180ps dokupisz i wsio gotowe. Na przód ozty perforowane i klocki ferodo, zakładam taki zestaw do siebie lezy juz wszystko z 3 msce i sie doczekać nie może :decayed:

Edytowane przez uszol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, uszol napisał:

Od razu rób przód na 312mm, jarzmo nr 451 z a6 c5 badz paska b5 2.5 tdi 180ps dokupisz i wsio gotowe. Na przód ozty perforowane i klocki ferodo, zakładam taki zestaw do siebie lezy juz wszystko z 3 msce i sie doczekać nie może :decayed:

właśnie myślałem o Tym aby kupić z a6 C5, ale to dopiero w planach jak będzie moc i się skończą te, (pewnie na Wiosnę :D :banan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam opony 205/40/18 do sprzedania! PW!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2017 o 10:45, Docki95 napisał:

Jak chcesz to mam opony 205/40/18 do sprzedania! PW!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ale myślę ze dopiero w połowie sezonu będę szukał jakiś nowe kapcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...