Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 aktualizacja MMI 3GP


stifii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, cały dzień działałem , aby uruchomić zczytywanie znaków (kamerkę mam z racji ACC) prawie wszystko się udało gdyby nie to, że wyskakuje na zegarach :" wskaźnik ogr. prędkości poza terenem użytkow." Znalazłem w necie informacje, że da się to uruchomić tylko w zielonym menu w zakładce /databaseupdate zmienić region na default. Tak też zrobiłem i zczytywanie znaków zaczeło działać. Natomiast navi przestała tj. wyświetla komunikat: trwa inicjowanie proszę czekać. W zielonym menu przywróciłem odpowiedni region, zrobiłem restart, znak nie działają i navi cały czas też nie. Wisi cały zcas na komunikacie trwa inicjowanie... procenty zniknęły z paskiem ładowania tylko ten komunikat i nic wiecej nie można zrobić. Oczywiście reszta funkcji w mmi działa problem jest tylko z navi.

Jakieś pomysły jak to ugryźć ?

UPDATE:

Dla potomnych:  Ogarnąłem temat. Wgranie mapy na nowo rozwiązało problem.

Edytowane przez stifii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Obecnie mam soft w wersji HN+R_EU_AU_P0783, 8R0060884BT ECE 6.19.3. Czy aktualizując do 8R0060884ED ECE 6.24.2 (2017) tracę język polski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczas próby aktualizacji softu mmi 3g 2012 polift wyskakuje mi "komunikat że medium chwilowo niedostępne" pomóżcie co zrobić z tym? Wszedłem  w menu engineering i to samo. Karta pamięci normalnie działa jak odtwarzam muzykę

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...