Skocz do zawartości
IGNOROWANY

245/40/18


Lukasz-odkrywca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zamiar kupić orginalne s-line felgi do a4 B8. Jednak nie umiem ich sobie wyobrazić z taką oponą. Czy może ktoś doradzić gdzie mogę po oglądać felgi na aucie z wymiarami opon :decayed:

Teraz mam 17 5-ramienna i jakoś  mi się to nie widzi. Cena do ~ 2200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda na foto - fele 18", a opony 245/40. Jak coś to mogę ci podesłać więcej fotek na maila.

3.JPG

5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zdjęcia :decayed: Właśnie o takie foto mi chodziło (z boku).  Możesz mi powiedzieć jak się podróżuje na takiej szerokości opon? Czy jest duża różnica miedzy 225? Zastanawiałem się nad 19" jednak przeraża mnie profil 35 :mellow: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Dziękuję za zdjęcia :decayed: Właśnie o takie foto mi chodziło (z boku).  Możesz mi powiedzieć jak się podróżuje na takiej szerokości opon? Czy jest duża różnica miedzy 225? Zastanawiałem się nad 19" jednak przeraża mnie profil 35 :mellow: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiedzy 245/40R18 a 225/45R18 jest jak dla mnie bardzo duża rożnica...dlatego zdecydowałem sie na zakup opony 225/45R18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i odgrzewam kotleta... mam na oku felgi i chciałbym wiedzieć czy ktoś się z takimi już spotkał. Chodzi mi głownie o wytrzymałość i trwałość lakieru( czy po np. 2 latach nie odskoczy farba). Oferty z alle...

http://allegro.pl/5x112-alufelgi-18-audi-a4-b8-a6-c7-a3-tt-q5-skoda-i6567802200.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 245 nieźle ściąga w koleinach i trzeba walczyć z kierownicą. Po autostradach to bajka ale ile u nas takich dróg... Co do felg to jestem sceptykiem tanich "zamienników". na twoim miejscu szukałbym ori używek. Na forum jest sporo ogłoszeń. Do tego dopisek na aukcji dodatkowo zniechęca: " PROSZĘ O UWAŻNE 
CZYTANIE OPISU I OGLĄDANIE ZDJĘĆ oraz
ROZWAŻNE ZAKUPY , 
PONIEWAŻ NIE PRZYJMUJEMY ZWROTÓW
"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem to ogłoszenie i też mi się to rzuciło w oczy :/ Raczej zrobię tak jak Ty mówisz i będę szukać używek w dobrym stanie :).

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...