Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CO TO JEST I ZA CO ODPOWIADA?


olivierofm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Byłem wczoraj w trasie i nagle po wyprzedzaniu zaczął mi migać CHECK i gasł, migał i gasł i w momencie kiedy migał szarpało mi silnikiem do tego stopnia, że spadłą moc i kiedy się zatrzymałem to na wolnych obrotach rzucało silnikiem. Zgasiłem auto i nie mogłem odpalić. Pomyślałem: "Silnik IS DEAD" - otworzyłem maskę i rzucił mi się w oczy dziwny przewód, który był rozłączony. Złączyłem, ujechałem kilka km i znów to samo: CHECK, otwieram maskę, znów się to coś rozłączyło - zajechałem na stację, kupiłem kropelkę i skleiłem - problem ustał... Panowie co to takiego? Dzięki

https://postimg.org/image/9vohokg9l/

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Moje Audi - W tym dziale możesz pochwalić się swoim autem." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciśnienie do serwa. Jak wypadał to ciągnął lewe powietrze. Napraw to po bożemu bo jak wypada to hamulce tracą skuteczność. Kropelka nie jest do tego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaczorvw napisał:

Podciśnienie do serwa. Jak wypadał to ciągnął lewe powietrze. Napraw to po bożemu bo jak wypada to hamulce tracą skuteczność. Kropelka nie jest do tego dobra.

Dzięki stary :) A jak to się "naprawia" - wymienia się czy jak? Jak to mam tego szukać jako części? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso nie będzie dramatu. Wystarczy sprzedawcy palcem w jego komputerze pokazać co potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...