Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie amortyzatory polecacie ?


matdachu

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do zakupu Bilsteina B6 do A4 2.8Q zawias seryjny, zalezy mi delikatnym utwardzeniu i wyeliminowaniu bujania - prosze o oponie osob ktore testowaly albo mialy styczosc

Klasa sama w sobie jexdziłem na takich oplem omegą 3.0 trzymanie drogi nieporównywalne z serią kazde wpadniecie w dziure ma całkowicie inny odgłos i wogóle po przesiadce maszwrazenie że auto wgryza sie w asfalt przy chamowaniu ABS prawie sie nie zalancza, przy hamowaniu na dziurach tez praktycznie jeszcze mi sie nie załonczył wiens z czystym sumieniem moge polecić zresztą sam sie zastanawiam nad takim do swojego audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykły kayaba tak jak pisałem nic specjalnego

a ogólnie jestem w szoku mam seryjne amorki sachs i tył monroe maja juz 9 lat i przejechane 240kkm a ich skutecznosc to juz 57% wg juz nadaja sie do wymiany ale sam fakt ze tyle wytrzymały

ale to jakosc 9 lat temu ciekawe jak z ta jakością obecnie

blistein bdb marka ale zaczyną do mnie dochodzić słuchy ze są spore reklamacje

jeden koleś sprzedaje niemieckie NK od wielu lat

daje jako jedyny 3 letnią gwarancje bez limutów km i nie zadnych reklamacji a sprzedaje tego miesiecznie 100-200szt :mysli:

tak więc nie zawsze co drogie to musi być dobre

dzwoniłem w jedno miejsce b6 to koszt 317zł do innego przedstawiciela to koszt 650zł :wallbash:

i teraz pytanie rumunia czy niemcy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...