Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jakie amortyzatory polecacie ?


matdachu

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item521791233_amortyzator_audi_a4_combi_tyl_gaz_najtaniejjjj.html

tych amorów trochę załozyłem i nigdy nie było reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku, jakieś 1000 km bedą twarde

potem sie "rozchodzą" i jest ok, to są opinie klientów

uwazam ze w tej cenie nie kupisz nic lepszego

ale to tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item521791233_amortyzator_audi_a4_combi_tyl_gaz_najtaniejjjj.html

tych amorów trochę załozyłem i nigdy nie było reklamacji

Cena faktycznie bardzo atrakcyjna..., 2 amorki tańsze od jednego, ale markowego :) Zeby tylko z czasem nie okazało się, że "co tanie to drogie" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem reklamacji nie było, zawsze jest na to gwarancja wiec nie ma sie czego obawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem reklamacji nie było, zawsze jest na to gwarancja wiec nie ma sie czego obawiac

Napisałes wczesniej, że troche tych amorów już załozyłes... Ile srednio km robiłes na nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja tylko klienci

a bedzie tego gdzies od 2 lat

moja mama jezdzi fiatem sieną na tych amorach i jest git, zrobiła już 34000km

nic nie stuka, puka, nic nie cieknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad rok temu założyłem Sachsa, przebieg niewielki na nich, bo tylko 40 tyś, ale amorki są super. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponad rok temu założyłem Sachsa, przebieg niewielki na nich, bo tylko 40 tyś, ale amorki są super. Polecam

Też założyłem te amory u siebie warto w nie zainwestować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z tanich to bym polecil GH ... w poprzednich autach na nich troche zrobilem i w vw jak i w e36 bylem znich zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam sie do zakupu Bilsteina B6 do A4 2.8Q zawias seryjny, zalezy mi delikatnym utwardzeniu i wyeliminowaniu bujania - prosze o oponie osob ktore testowaly albo mialy styczosc

koles ma takie zalozone w rajdowce, fekt ze to w peugocie a nie w audi ale amorek to amorek... Amorki sa git...

Z tego co wiem to mozna regolowac w nich twardosc ale po rozkreceniu ich .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzeję może niemłody temat ale chciałem podzielić się opinią na temat amorków KYB - nie polecam tej firmy. Dlaczego - w mojej A4 po 3 miesiącach od założenia mają około 60% sprawności (stare były niewiele gorsze) - z resztą od początku jakoś dziwnie się zachowywały. Brat też narzekał na nich zarówno w golfie II jak i teraz w C4, co więcej jego mechanik też twierdzi ze już kilka razy "przewiózł" się na kayabach i teraz z tych tańszych poleca ALCO albo MONROE. Dlaczego wybrałem KYB - bo w inter cars były tylko te i sporo droższe sachs'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...