Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CO MYSLICIE O OLEJACH FIRMOWYCH PRODUCENTÓW AUT?? fotki !!


J E L I T O

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Co myślicie o takich właśnie olejach sygnowanych marką koncernu motoryzacyjnego?

Sam leje olej Opla do auta żony i jest wszystko w porządku. Dużą zaletą tych olejów jest atrakcyjna cena, a w środku wydaje mi się że są produkty firm związanych z danym koncernem.

Produkty te napewno nie są gorszej jakości bo producent by się na to nie zgodził aby do swoich aut lać 'SELEKTOL' .

Drugie pytanie. Jeśli np na oleju OPLOWSKIM jest podana norma oplowska to czy można ją przekonwertować na normę np VW?

1. Olej OPEL

olej silnikowy firmy Opel, typu LONGLIFE (w samochodach z systemem ECOService-Flex wytrzymuje do 50 000 km), w zestawie 5L oleju, bardzo wysokiej klasy (API SL/CF, ACEA: A3, B3, B4) przeznaczony zarówno do silników benzynowych jak i diesla.

Fabrycznie nowe silniki Opla zalewane są olejem o klasach GM-LL-A-025 lub GM-LL-B-025. Nasz olej spełnia obie wymienione klasy.

olejopel1zb3.jpg

PRAWDOPODOBNIE TO OLEJ MOBIL'a

CENA: 83ZŁ (5L) +3 ZŁ WYSYŁKA, 4l 69zł

2. OLEJ FORD

olejfordbb4.jpg

Spełnia norme FORD WSS-M2C913-B, ILSAC GF-3

Posiada też zatwierdzenie normy A1/B1 czyli jest to olej oszczędzający paliwo.

3. są też oleje BMW AUDI itd..

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to produkty dobrej jakości, sam sprzedaję bardzo dużo oleju Opel i cieszy się on przyzwoitą opinią nie tylko ze względu na niską cenę, choć pewnie ten aspekt jest dla wielu kupujących ważny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz na wymianie oleju i mechanik właśnie wlał mi olej GM. Jak wybuchnie, to napiszę :)

Za 5 L zapłaciłem 79 PLN. Na Allegro około 15 PLN taniej... ale z wysyłką wychodzi na to samo. Tyle że widziałem oferty, iż filtr Oplowski dostaje się gratis.

http://allegro.pl/search.php?string=gm+olej&order=p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez te wszystkie oleje nie sa produkowane przez firmy ktore sa na etykiecie tylko dostarczane przez te same fuirmy ktore sprzedaja tez oleje w swoich opakowaniach.

tak jak oleje esso do skrzyni automat sprzedawane przez VW jako ori olej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...