Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.9 TDI AVF - Problem z zapalaniem auta - Jakie grupy logować ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, Panowie od kiedy pamiętam mam problem z zapalaniem auta. Zazwyczaj jak jest zimno, jednak teraz jest 10st na zewnątrz a auto i tak nie pali tak jak powinno. Bardzo proszę o informację jakie logi zrobić. Zrobię standardowo tak jak w instrukcji w przypiętym temacie wsyzstkie statyczne i dynamiczne. 
Dodam że wymienione niecały miesiąc świece na BERU.  Bardzo proszę o pomoc i informacje, które logi zrobić dodatkowo aby sprawdzić to palenie. 

Opublikowano
  • Autor

Dodam, że filtr Paliwa zmieniany w czerwcu w 2016r. więc to również raczej nie powinien być powód. 

Opublikowano

Zrób logi kanału 013 i 023 zaraz po odpaleniu sinika.

Oringi na pompkach wymieniałeś?

Opublikowano
  • Autor

Oringów nie wymieniałem. Logi ostatni raz z pół roku temu robiłem i na jednej była spora korekcja. 

Zacząć logować i odpalić tak ? 

Opublikowano

Odpalasz i logujesz. Mogą to być oringi na pompkach to jest norma w tych autach. Rozrząd wymieniałeś??

Opublikowano
  • Autor

Tak rozrząd wymieniony po kupnie 1.5 roku temu 

Opublikowano

Mimo tego, że jest nawet te +10st sprawdź dla świętego spokoju zasilanie świec żarowych/przekaźnik świec. U mnie to było to, a komputer żadnych błędów nie pokazywał.

Edytowane przez cl4vish

Opublikowano

Sprawdz tez regulator napiecia. Wczoraj wlasnie odebralem auto, wymieniony regulator napiecia I reszte pier**l w altku i auto pali na dotyk. Dodam ze tez jeden wtrysk ma gorsza korekcje, za niedlugo zmienie gumki i powinna byc bajka?

Opublikowano
  • Autor

Witam, Panowie Logi zrobione. 
1. Logi zrobione z rana grupa 013+023 zaraz po odpaleniu

http://vaglog.pl/log-013_023_E3iz9.html

 

2. Logi statyczne przy 90st 

001 - http://vaglog.pl/log-001_U0f0O2.html

004 - http://vaglog.pl/log-004_S2u27n.html

013 -  http://vaglog.pl/log-013_w4IjJGC.html

018 - http://vaglog.pl/log-018_jUjizX8.html

023 - http://vaglog.pl/log-023_8qQ63o.html

 

3. Logi dynamiczne - zrobiłem tylko te łączone po dwie grupy na jednym logu bo sam jechałem 

001 - 004 - http://vaglog.pl/log-001_004_reMJ4rS.html

003 - 011 - http://vaglog.pl/log-003_011_L8l460E.html

011 - 010 - http://vaglog.pl/log-011_010_himjRTA.html

003 - 008 - 011 - http://vaglog.pl/log-003_008_011_UqfeP1I.html

 

Mogę prosić o jakąś wstępną diagnozę ?

 

Opublikowano
  • Autor

.

Opublikowano

Ja bym zaczął od orangów na pompkach.

Opublikowano

Pompki źle nie wyglądają. Pompka w baku się odzywa? Daje dobre ciśnienie? 

Opublikowano
  • Autor

W ciągu tygodnia wymienię oringi na pompkach. Pompka w baku chyba okej, nie wiem jak sprawdzić ;D

 

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżam kotleta. Oringi rok temu wymienione, niby się poprawiło ale przyszło lato więc było wszystko ok. Tej zimy problem znowu powrócił. Mrozy po -2 stopnie a auto telepie przy zapalaniu.
-Świece żarowe nowe - Beru

-Oringi na pompkach wymienione 

-Nowe aku

Gdzie szukać przyczyny ? Już nie mam siły do tego samochodu. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.