Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem zdrzwiami pasażera z przodu


Fretss

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!

Mam nadzieje ze ktoś mi pomoże, może ktoś miał ten sam problem. 

Sprawa wygląda tak że dzisiaj z rana zauważyłem ze nawet przy wszystkich zamkniętych drzwiach swieci się oświetlenie wnętrza. Zastanowiło mnie to, ponieważ fis nie pokazuje żebym miał otwarte jakiekolwiek drzwi. Później zauważyłem ze nie działa otwieranie szyb od pasażera, tak samo ustawianie lusterek. Auto po zamknięciu zarówno z pilota jak i z kluczyka, zamyka wszystkie drzwi oprócz właśnie drzwi pasażera z przodu. Tak jakby te drzwi wgl były nie aktywne. Po zamknięciu auta powinny zamigać kierunkowskazy a nie migają. Przy otwieraniu normalnie migają. Dodatkowo przy zamkniętym aucie nie miga czerwona lampeczka przy szybie kierowcy.

Jak myślicie co to może być? Jakieś kabelki przerwane? Moduł komfortu? 

Dzieki z góry za mam nadzieje pomocne wskazówki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś fatum w tym tygodniu z tą usterką .Sprawdz przewody w w gumowym peszlu między drzwiami a karoserią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam słowa kolegi mogą być popękane przewody w słupkach drzwiowych i dlatego tak się robi ja tak miałem od kierowcy i miałem trochę pracy aby to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przewody do sprawdzenia. Prawdopodobnie polamane/poprzecierane są. Ten typ już tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem ale dzwi się normalnie zamykają szyby też ustawianie lusterek również na fis nie pokazuje że jest wszystko ok i oświetlenie przednie  wewnętrzne w ogóle nie gaśnie a tył od kad kupilem w ogóle nie działa nawet podświetlenie przyciskow, lampki w drzwiach świeca po otworzeniu jedynie tylne lewe nie swieci w ogóle. Gdzie szukać przyczyny ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej już było mówione, zacznij od przeglądu instalacji w gumowej osłonie między karoserią a drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...