Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kompresor 150/200l - jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?


jakub.grudzinski1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam dobrego kompresora 150/200l, zależy mi żeby był jakieś sprawdzonej, markowej firmy, żeby był wydajny i oczywiście mało awaryjny.

Proszę o pomoc w wyborze, gdyż jestem całkowicie zielony w tym temacie. Budżet to 2 tysiące, +/- 300 zł.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tys to mało, o wiele za mało na dobry, markowy  i wydajny kompresor z baniakiem na 150 a tym bardziej 200l.

Ja posiadam taki: http://allegro.pl/kompresor-sprezarka-fini-mk-103-150-3t-150l-400v-i6685034509.html

Do prac garażowych wystarczy spokojnie jak i do drobnych lakierowań, ale ten model nie nadaje się do ciągłej pracy więc do warsztatu z prawdziwego zdarzenia a tym bardziej lakierni nie polecam.

Tą firmę polecił mi bliski znajomy, współwłaściciel firmy sprzedającej urządzenia oraz montującej instalacje do zasilania urządzeń pneumatycznych. Działa na rynku od wielu lat więc rozeznanie ma.

Mam ją od roku i jak narazie nie mogę narzekać a poza tym łatwo o części więc i ewentualna naprawa nie będzie koszmarem. Pracuje w miarę cicho, można spokojnie rozmawiać nie podnosząc głosu za bardzo.

Są też oczywiście modele zasilane jedną fazą czyli 230v ale jeśli masz dostęp do 3 faz, to na pewno lepszy wybór bo silnik ma większą sprawność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w domu korzystam z kompresora Kraft&dele 200l . Ojciec lakiernik, malujemy różne duże maszyny rolnicze i całkiem przyjemnie się pracuje, nie kosztował dużo ok 2tyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...