-
Dystanse 19" 8.5J ET48
Dlaczego? [emoji22] Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Dystanse 19" 8.5J ET48
Zawias jest 1 BV więc zdecyduje się na 12 przód i 17mm tył [emoji6] Mam nadzieję że będzie dobrze. Dzięki za pomoc Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Dystanse 19" 8.5J ET48
Witam, zakupiłem koła 19 " 8.5J ET48. Do tego oponki 235/35. Jakie dystanse założyć, żeby wszystko ładnie pasowało, i żeby koło było na równo z błotnikiem? Pozdrawiam
-
Kompresor 150/200l - jaki wybrać? Na co zwrócić uwagę?
Witam, szukam dobrego kompresora 150/200l, zależy mi żeby był jakieś sprawdzonej, markowej firmy, żeby był wydajny i oczywiście mało awaryjny. Proszę o pomoc w wyborze, gdyż jestem całkowicie zielony w tym temacie. Budżet to 2 tysiące, +/- 300 zł. Pozdrawiam Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dzięki pięknie. A wiercone? Jakie są o nich opinie? Czuć różnice między nimi a zwykłymi? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pany, jakie tarcze i klocki do AVF'a na przód? 312mm(zmienione jarzma). Tarcze najlepiej nawiercane. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
288 mm Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie, kończą mi się tarcze w a4 b6. Wszystko aktualnie jest ori. Zależy mi żeby auto trochę lepiej hamowało. Pytanie do Was, czy z budżetem 500/700 zł dam radę włożyć jakieś większe tarcze, czy po prostu dać sobie spokój, i kupić nowe w tym samym rozmiarze co stare? Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
-
Niewidzialna rękawiczka - opinie
Dobrą pastę posiadam, tylko mam taką sytuację, że niedługo ponownie idę do pracy, gdzie pracuje dziennie 8 godzin, cały czas dłonie maja kontakt z ropą i różnymi olejami. Po takim czasie nawet najlepszą pasta ciężko jest wszystko zmyć, a jeśli się uda to po bardzo długim czasie
-
Niewidzialna rękawiczka - opinie
Otóż to, stąd wzięła się ciekawość
-
Niewidzialna rękawiczka - opinie
Witam, czy ktoś używa tej, lub Innej niewidzialnej rękawiczki i mógłby podzielić się opinią? http://liquimoly.sklep.pl/mobile/pl/p/Niewidzialna-rekawiczka/160 Strasznie jestem ciekaw jak pracuje się w takim wynalazku, i czy spełnia swoją rolę
-
Polecane opony letnie
Faktycznie z tych info wynika że 5 są zauważalnie lepsze. Jeśli znajdę conti 5, to kupię, a jeśli nie, to wezmę 3. Dziękuję za pomoc
-
Polecane opony letnie
Dzięki bardzo proszę powiedzieć mi jeszcze, czy lepiej szukać continentali, takich jak mam teraz, czy w podobnej cenie znajdę coś lepszego? Wgl czy conti sport 3 są dobrymi gumami? Jestem zielony w tym temacie.
-
Polecane opony letnie
Myślę że kolo 300 / 350 za dwie sztuki dam radę wyłożyć. Wyrwę coś sensownego?
-
Polecane opony letnie
Witam wszystkich. Kupiłem auto na bardzo słabych oponach. Tył do wymiany, przód jeszcze względny. Wszystkie opony to Continental conti sport contact 3. Nie mam teraz kasy na nowe gumy, więc może kupię używki. Pytanie tylko czy kupić takie jak są , czy rozejrzeć się za innymi firmami / modelami? Rozmiar 235/45 R17
jakub.grudzinski1
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta