Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2.5 TDI] Tempomat - obsługa, aktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zamontowalem tempomat do mojego wozka,audi a4 2,5 tdi 98.Mam problemy z aktywycja tego urzadzenia,w komputerze.Prosze o pomoc w tym temacie.Oraz schemat funkcji przelacznika tempomatu. pozdrawia wszystkich jacek

Audi servis odpada za drogi

Opublikowano

Obsługa (skany książki):

obraz097oa8.th.jpg obraz098ev8.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hallo.dzieki za pomoc poczytalem troche.nie masz nic o aktywacji ?

Opublikowano

vag-comem aktywujesz :

[01 - Engine]

02-gdzie sprawdzamy czy nie ma błędów

[Login - 11] wpisujesz kod 11463

[Do It!]

zaczerpnięte z Audi Klub oraz http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/tdi.html

Opublikowano
  • Autor

Hallo,próbowalem tak z moim elektrykiem,ale wydaje mi sie ze to kod do 1,9 tdi,ja mam 2,5 tdi.

Opublikowano

jacek- co trzeba kupić, czy montaż jest łatwy napisz coś wiecej o tym tempomacie. ok??

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za dalsze informacje,sprubujemy z tym co piszesz.

Krzynek,do tempomatu potzrzebujesz zmienic hebel/przelacznik do kierunku/

i to wszystko acha jakies krotkie kable od kierownicy do komputera,podpinasz sie pod wtyczke w komputerze.Moj kolega elektryk to robil,ale czy dobrze zrobil?

Musisz tez aktywowac tempomat w komputerze,to zrobisz poprzez program vagowski.ö

pozdrawiam wszystkich jacek

P.s.zobacz ten link u kolegi wyzej.jest dobry

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ile kosztował taki tempomat i co wchodzi w jego skałd. Pytam bo mam taką samą a4 i może też sie na takie cacko skusze.

Opublikowano
  • Autor

Witam,do podlaczenia tempomatu,musisz zmienic ,dzwignie kierunowskazow,na dzwignie z GRA.5 kabli okolo 70 cm,wtyczki 6-palcowej,ktora przychodzi do dzwigni kierunkow,trzeba miec troche schematow VAGU do podlaczenia kabli,ktore laczysz do komputera,potem trzeba to uaktywnic i koniec

koszt okolo 400 zl. pozdrawiam jacek

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź, ale czy mozesz mnie poratować jakimiś schematami itp przydatnymi rzeczami. Lubie grzebać w elektronice wiec moze sobie poradze.

Możesz mi wysłać na meidzer(małpa)wp.pl

Opublikowano

meidzer, to wszystko jest na forum. Nawet informacje jak uaktywnić w kompie...

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam! Czy tempmat w B5 1.8T aktywuje się tym samym kodem jak w dieslu?? Czyli 11463?

Opublikowano

Panowie sorki za odkopanie tematu, ale mam pewien problem. Zauważyłem go dopiero wtedy gdy poznałem wszystkie jego możliwości :)

A mianowicie przyspieszenie lub zwolnienie autka poprzez tempomat.

No i fakt jak klikam - to zwalnia o troche jak trzymam - to calły czas zwalnia az puszcze ale!

Jak klikam + to sie rosłacza cały tempomat czyli tak jakbym nacisnał sprzęgło albo hampel :/

Co mam nie tak?

Opublikowano

a dokładałes tempomat czy juz miałeś fabryczny??

Opublikowano

Miałem fabrycznie :)

Opublikowano

a sprawdzałes vagiem czy nie ma jakis błedów?? przy naciśnieciu plusa powinno auto przyspieszać bez problemów (chyba ze sie mylę), zakładałem ostatnio koledze tempomat do A4 i w sumie nie pamietam czy był taki problem, ale wydaje mi sie ze nie.

Opublikowano

No powinien ale tego nie robi tylko wylacza tempomat :(

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Czy ktoś wie gdzie znajduje się sterownik tempomatu w A4 B5 AJM.

Otworzyłem kolumne kierownicy i kabelki z manetki wchodzą pod licznik a gdzie dalej? Nie chcę rozbierać całego samochodu.

Proszę o pomoc.

jeśli ma ktoś schemat podłączenia to bardzo bym prosił o przesłanie na: [email protected].

Z gory dziękuję.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.