Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Problem z termostatem


łukasz a4

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Łukasz A4 prawdopodobnie masz uszkodzony wskaźnik. Sprawdź climatronikiem jak ci pokazuje ( funkcja 49 ). Ja u siebie mam podobnie wskaźnik zaraz po odpaleniu przechyla sie na 70 potem dochodzi do 110 ale ja mam na 100% uszkodzony wskaźnik ( pada powoli proc motoroli w liczniku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem swieżo po wymianie termostatu. Przed operacja nie dogrzewał mi sie o ok. 5-10C, podobne wskazanie na klacie i na klimatroniku. Teraz mam założony Wahlera i jest git. Na blacie równo 90C nawet w te najwieksze mrozy a na kliomatroniku 87-90.

PS.Zobaczymy jak długo wytrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sprawdzilem temperature na klimatroniku i pokazuje mi idenytcznie jaki na wskazniku 95stopni i kurde teraz nie wiem czy to znowu termostat czy moze cos innego ale czuje ze kupie orginalny, a jeszcze przed wymiana zanim stary sie nie zje.... to pokazywalo mi idealnie 90 stopni na blacie na klime nie sprawdzalem czy moze to byc znowu wina termostatu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam założony Wahlera i jest git. Na blacie równo 90C nawet w te najwieksze mrozy a na kliomatroniku 87-90.

PS.Zobaczymy jak długo wytrzyma :)

no wlasnie, ciekawe jak dlugo :cool1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 09:58_________________________________________________

sluchajcie sprawdzilem temperature na klimatroniku i pokazuje mi idenytcznie jaki na wskazniku 95stopni i kurde teraz nie wiem czy to znowu termostat czy moze cos innego ale czuje ze kupie orginalny, a jeszcze przed wymiana zanim stary sie nie zje.... to pokazywalo mi idealnie 90 stopni na blacie na klime nie sprawdzalem czy moze to byc znowu wina termostatu? :mysli:

a sluchajcie jak odpalam zimny silnik niewazne czy na dworze jest +5 czy -25 strzalka od temperatury dorazu pokazuje mi ok 68stopni no i rosnie do 95 co moze byc tego przyczyna bo to naprawde denerwuje jak jade i widze ze cos jest nie tak jak powinno byc :mysli:

wg prawdopodobienstwa przyczyn:

- uszkodzony czujnik G2

- uszkodzony wskaznik

- zwarcie instalacji

- samochod stoi w garazu w ktorym panuje temperatura 68C

:cool1:

te 95C od biedy możebyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie sprawdzilem temperature na klimatroniku i pokazuje mi idenytcznie jaki na wskazniku 95stopni i kurde teraz nie wiem czy to znowu termostat czy moze cos innego ale czuje ze kupie orginalny, a jeszcze przed wymiana zanim stary sie nie zje.... to pokazywalo mi idealnie 90 stopni na blacie na klime nie sprawdzalem czy moze to byc znowu wina termostatu? :mysli:

możliwe, dlatego chyba wszyscy na forum doradzają tylko ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...