Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka skrzynia 6b pasuje do 1.8t AVJ szykuje przekładke


mister1264

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich forumowiczów jestem nowy. Wielkimi krokami szykuje się do przekładki multi na manual w AVJ i moje pytanie jaka skrzynia podejdzie najlepiej 6b ewentualnie jaka 5 biegowa z długimi przełożeniami, Proszę o pomoc pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez quattro są w większości 5 biegowe skrzynie.

6ki z quattro [emoji6]

Zawartość dodana 1 minute later

 

Pytanie jak szybko chcesz to robić [emoji6] bo ja w swoim w tym roku idę w swap quattro i będę miał całość ze swojego auta b7ki.

http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2006/454/R/3/300/300010#1A

 

From z3

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu chciałbym przystąpić do działani, rozumiem ze masz szóstke i sprzedawałbyś ją ze wszytskimi gratami typu łapy itp bo reszte to od zwykłego podejdzie chyba się myle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się dobrze bo 5 i 6 biegowe na ostatnim biegu maja te same przełożenia więc nie wiem czy jest sens tak machać tą gałką skoro nic to nie daje.
5 biegówa jest długa i w zupełności wystarczająca do miasta. Jeżeli juz koniecznie chcesz zmieniać to szukaj skrzyni z A4 B7 od 2004 o oznaczeniu GJW, tylko ona ma przełożenia które "coś dają".

Podobno pasuje też skrzynia od silnika 2.4 ale nie wiem ile w tym prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, aiwer napisał:

Jeżeli juz koniecznie chcesz zmieniać to szukaj skrzyni z A4 B7 od 2004 o oznaczeniu GJW, tylko ona ma przełożenia które "coś dają".

GJW było montowane również w B6 w ostatnim roku montażowym.

 

wlepa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując skrzynia 6 z najlepszymi przełożeniami na autostrady to GJW produkowana od 2004 w silnikach BFB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli reasumując skrzynia 6 z najlepszymi przełożeniami na autostrady to GJW produkowana od 2004 w silnikach BFB.

Zgadza się! Tutaj pełne info:

http://workshop-manuals.com/audi/a4_cabriolet_mk2/power_transmission/6-speed_manual_gearbox_02x_four-wheel_drive/technical_data/gearbox_identification/code_letters_allocation_transmission_ratios_capacities/

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gjw nie ma impulsatora na skrzyni tak jak ma avj więc jak rozwiążesz ten problem to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...