Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 nie otwierają się tylne drzwi od strony kierowcy


leon151

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ma taki problem, nie otwierają się w ogóle tylne drzwi od strony kierowcy, po wciśnięciu pilota, słychać że coś się dzieje ale chyba nie do końca :P nie wiem jaka może być przyczyna, czy mechaniczna czy elektryczna ? Drzwi nie otwierają się ani z zewnątrz ani od wewnątrz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce straszyć, ale miałem podobny problem tyle, że drzwi od pasażera. Kroki jakie musiałem podjąć były wręcz drastyczne. Dalej to już tylko śrubokrętem naciskasz takie czerwony cyperek w mechaniźmie zamykania.

boczek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce straszyć, ale miałem podobny problem tyle, że drzwi od pasażera. Kroki jakie musiałem podjąć były wręcz drastyczne. Dalej to już tylko śrubokrętem naciskasz takie czerwony cyperek w mechaniźmie zamykania.
boczek.jpg.f31c51b4c261009f521a172256105e28.jpg

Witam!
Podepnę się pod temat. U mnie padły tylne prawe. Nie ma innej opcji jak wycięcie tapicerki???

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piti82, obawiam się, że nie ma innej opcji. Zanim zrobisz to co ja to postaraj się jakoś postukać w drzwi, pobaw sie pilotem w tym czasie, pokombinuj coś. A może sie uda.. i zaskoczy. U mnie to nie poskutkowało, ale każde auto inne..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną z przyczyn może być to że włączyłeś blokadę rodzicielską wiec od środka teraz na pewno nie otworzysz. A co z klamką z zewnątrz  może masz ułamany kabelek jak to się często zdarza. Spróbuj ściągnąć tapicerkę i otworzyć od środka drzwi i wyłączyć blokadę rodzicielską.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piti82, obawiam się, że nie ma innej opcji. Zanim zrobisz to co ja to postaraj się jakoś postukać w drzwi, pobaw sie pilotem w tym czasie, pokombinuj coś. A może sie uda.. i zaskoczy. U mnie to nie poskutkowało, ale każde auto inne..
 

To smutna wiadomość tym bardziej że ciężko mi znaleźć tapicerkę w zadowalającym stanie chyba że da się przełożyć roletę do tapicerki, która oryginalnie jej nie posiada???fc4d193f767b3c7ed99af5cb9cb0d3b6.jpg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest przełamana wiązka to nie trzeba niszczyc tapicerki

otwórz przednie drzwi i masz dostęp do wiązki od tylnych drzwi i poruszaj nia

a do drzwi przednich jest dostęp do wiązki poprzez zdjęcie nadkola

 

Edytowane przez wyzyk83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać że wiązką ruszałem już na wszelkie sposoby, a prócz centralnego wszystko inne działa.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na widok tego boczka i tej ładnej rolety już mi sie łza  w oku kręci... :((((((  Podjedź może do jakiegoś mechaniora, może cuś doradzi więcej...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem nawet fachowców od awaryjnego otwierania i też nic z tego:(

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jednego posta na innym forum co mi ktoś zaproponował, ale już po fakcie... Sekunda zaraz wkleje tu i zobaczysz czy pomoże...

 

Zawartość dodana 4 minutes later

" Kolega miał taki problem w golfie 4 ale odpychałes mocno drzwi z zewnątrz i następnie leciutko pociągałeś za klamkę aż było czuć opór za którymś razem otwarte z powodzeniem "

 

Jeszcze inny napisał:

 

" Na moje podwójnie zaryglowane zamek trzeba było kompem odryglować"  

 

To drugie nie wiem czy wiarugodne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jednego posta na innym forum co mi ktoś zaproponował, ale już po fakcie... Sekunda zaraz wkleje tu i zobaczysz czy pomoże...
 
Zawartość dodana 4 minutes later " Kolega miał taki problem w golfie 4 ale odpychałes mocno drzwi z zewnątrz i następnie leciutko pociągałeś za klamkę aż było czuć opór za którymś razem otwarte z powodzeniem "
 
Jeszcze inny napisał:
 
" Na moje podwójnie zaryglowane zamek trzeba było kompem odryglować"  
 
To drugie nie wiem czy wiarugodne..

Na kompie cały czas 2 błędy1e512896af73037b741d469f445c8088.jpg
Próbowałem też z kolegą różnych kombinacji, właśnie czegoś w stylu jeden z zewnątrz a drugi w środku i niestety efektów brak

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie te same błędy wywalało.    Tak się zastanawiam czy ten błąd  "door control modul" to nie jest coś związane z tym pierdolnikiem przy silniczku od szyb..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie te same błędy wywalało.    Tak się zastanawiam czy ten błąd  "door control modul" to nie jest coś związane z tym pierdolnikiem przy silniczku od szyb..

O czym mowa??

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...